Rozhovor o spirituální regresi do života mezi životy. S terapeutkou Michaelou Benešovou si povídá Petr Chrisantem Macháček, který sám na sobě zažil dvě tato sezení.

Spirituální regrese je terapie, díky níž může člověk pochopit smysl dějů, vztahů, věcí a problémů, které jsou v jeho životě. Může rozklíčovat problémy, které ho už dlouho trápí a nedokáže s nimi hnout. Z perspektivy duše vnímá smysl své existence a prožije hluboké láskyplné napojení na svého duchovního průvodce, kontakt se svou rodinou duší a dalšími láskyplnými bytostmi.

Spirituální regrese umožňuje mnohé objevy na úrovni duší a človek si je přináší do svého současného života, kde mu jsou tyto prožitky a poznání pevnou oporou.

Další informace a kontakty najdete na webu Michaely navlnachsvetla.cz.

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář