Řešíš dlouhodobě nějaké téma na psychosomatické úrovni? Cítíš se být ztracený sám v sobě? Chceš najít příčinu svých obtíží na jakékoliv úrovni (mysl, tělo, emoce, Duše)? Zemřel Ti někdo blízký a potřebuješ najít smír? Máš problémy v partnerském vztahu? Jsi nemocný a hledáš alternativní cesty k vyléčení? Jsi závislý na čemkoliv – na alkoholu, cigaretách, psychofarmakách, a chceš se své závislosti zbavit? Dokážu Ti pomoci.

Zvu Tě ke Spojení Duší. Zažiješ především spojení se sebou samým (tělo + mysl + srdce) a navážeš vhodnou komunikaci s okolním světem. 

Pro domluvu terapie pište prosím na e-mail info@chrisantem.cz nebo do SZ na osobním profilu na Facebooku, do zprávy co nejlépe popište své aktuální téma a návrh času setkání. Jsem k dispozici obvykle středa až pátek v Praze-Spořilově nebo Olomouci.

Pro firmy

Návrh vhodného loga dle posvátné geometrie, aby podporoval záměr a směřování firmy…

Cena: dle domluvy

Pro skupiny (např. pro komunitní centra, čajovny, firmy…)

Seminář meditace Merkaba

Máte-li vhodné místo pro uspořádání semináře meditace Merkaba, kontaktujte mě, rád přijedu. Seminář může být celodenní (sobota / neděle) nebo rozdělený na dva večery.

Skupinové kakaové setkání

100% čisté medicínské „kouzelné“ kakao z Kostariky z rodiny Itamara a Noa Gevy, bez mléka, bez cukru, jen kakao. Léčí srdce, vyvolává božský potenciál v každém člověku.

Co se stane po požití tohoto speciálního kakaa? Kdo před jeho přijetím duchovně spal, tak se ihned duchovně probudí. Kdo hledal práci (zaměstnání), ten ji najde. Kdo hledal životního partnera/partnerku, ten se brzy potká s tím/tou pravým/pravou. Dodá sebevědomí tomu, kdo ho měl nízké. Odstraňuje vnitřní křivdy, traumata, bolesti…

Délka: 2-3 hodiny (večer), nebo celodenní akce (např. 10-18 hod.)

Skupinový „šamanský rituál“

Každý se zapojí jako účastník a spolutvůrce.

Bubnování na šamanské bubny, chřestítka, flétny, tanec, klid a ticho…

Možnost přijetí léčivých bylin z amazonského pralesa (např. wayusa, Mapacho, rapé, sananga), z Afriky (Calea zacatechichi), z Asie (kratom)…

Přednášky s promítáním (foto, vlastní filmy a videa)

Vhodné pro firmy, skupiny i školy, umělce, duchovně hledající i lektory kurzů…

Zajímá vás například:

  • Co je to posvátná geometrie?
  • Jak se dá posvátná geometrie využít v „praktickém“ životě?
  • Co jsou to drogy a co je to medicína? Je nutné se „drog“ bát?
  • Chcete si poslechnout zajímavé zážitky z šamanských cest a „drogového světa“ (Ayahuasca, Iboga, LSD, MDMA, THC, DMT, changa, šalvěj divotvorná, houbičky, kratom, Bufo Alvarius, kambo, koka, psychofarmaka…?
  • Jak se vaří a chutná ayahuasca a co se potom děje? Co se stalo bezdomovci s přezdívkou „Shrek“ z Karlova náměstí, když neposlechl šamana?
  • Co se děje za zdmi blázince?
  • Jaký je rozdíl mezi vědci, kvantovými fyziky, lékaři, psychiatry, šamany, léčiteli, umělci?
  • Kdo ovládá matrix?
  • Kdo jsou to zednáři, ilumináti, templáři? Žijí stále mezi námi?
 • Co učí šamani? A kdo je to vlastně šaman?

Pozvěte mě na živou přednášku, mám tisíce fotografií a obrázků a stovky hodin nezveřejněných videozáznamů. Rád připravím slideshow a sestříhám naučně-poučné video na míru pro vás a vaše publikum.

Již hotová veřejná videa najdete na Youtube kanálu

Pro domluvu setkání /konzultace / přednášky pište prosím na e-mail info@chrisantem.cz do zprávy prosím co nejlépe popište své téma a návrh času setkání.

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.