Individuální poradna

Řešíš dlouhodobě nějaké téma na psychosomatické úrovni? Cítíš se být ztracený sám v sobě? Máš (ne)vyléčitelnou či chronickou nemoc a chceš najít příčinu svých obtíží na jakékoliv úrovni (mysl, tělo, emoce, Duše)? Zemřel Ti někdo blízký a potřebuješ najít smír? Máš problémy v partnerském vztahu? Jsi nemocný a hledáš alternativní cesty k vyléčení? Jsi závislý na čemkoliv – na alkoholu, cigaretách, psychofarmakách, a chceš se své závislosti zbavit? Hledáš novou práci, poslání, novou vzpruhu do života?

Dokážeme Ti pomoci, poradit, nasměrovat dál, např. poradit s vhodnými bylinkami, ať už z naší nabídky, nebo odjinud…

Kontaktuj nás:

  • Pavel Jerie, info@ladirna.cz, tel. 774 066 101 (Olomouc)

Pro firmy

Návrh vhodného loga dle posvátné geometrie, aby podporoval záměr a směřování firmy…

Cena: dle domluvy

Pro skupiny (např. pro komunitní centra, čajovny, firmy…)

Seminář meditace Merkaba

Máte-li vhodné místo pro uspořádání semináře meditace Merkaba, kontaktujte mě, rád přijedu. Seminář může být celodenní (sobota / neděle) nebo rozdělený na dva večery.

Skupinová kakaová ceremonie

100% čisté medicínské „kouzelné“ kakao z Kostariky z rodiny Itamara a Noa Gevy, bez mléka, bez cukru, jen kakao. Léčí srdce, vyvolává božský potenciál v každém člověku.

Co se stane po požití tohoto speciálního kakaa? Kdo před jeho přijetím duchovně spal, tak se ihned duchovně probudí. Kdo hledal práci (zaměstnání), ten ji najde. Kdo hledal životního partnera/partnerku, ten se brzy potká s tím/tou pravým/pravou. Dodá sebevědomí tomu, kdo ho měl nízké. Odstraňuje vnitřní křivdy, traumata, bolesti…

Délka: 2-3 hodiny (večer), nebo celodenní akce (např. 10-18 hod.)

Skupinový „šamanský rituál“

Každý se zapojí jako účastník a spolutvůrce.

Bubnování na šamanské bubny, chřestítka, flétny, tanec, klid a ticho…

Možnost přijetí léčivých bylin z amazonského pralesa (např. wayusa, Mapacho, rapé, sananga), z Afriky (Calea zacatechichi), z Asie (kratom)…

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.