Mám bohaté životní zkušenosti jako lektor, terapeut (absolvoval jsem Getting Better School – regresní a spirituální regresní terapie s učitelkou Bernadetou Hodkovou), organizátor akcí a seminářů, autor, podnikatel, otec, kapitán námořní jachty, ajťák, fotograf, šaman, cestovatel fyzickými prostory i vnitřními Vesmíry… Učím se z každého setkání (nejen s lidskými, ale i od rostlin, zvířat, větru, Slunce, Měsíce, kamenů…). Dovedu vás vzít odkudkoliv kamkoliv pomocí dechu, doteků, zvuků a rituálů s rostlinami…

Pro domluvu setkání / terapie / konzultace / přednášky pište prosím na e-mail chrisantem@ladirna.cz, do zprávy prosím co nejlépe popište své představy a návrh času setkání.

Terapeutické, lektorské a energetické služby

Terapie „Spojení Duší“ – pro jednotlivce, páry i rodiny

Řešíš dlouhodobě nějaké téma na psychosomatické úrovni? Cítíš se být ztracený sám v sobě? Chceš najít příčinu svých obtíží na jakékoliv úrovni (mysl, tělo, emoce, Duše)? Zemřel Ti někdo blízký a potřebuješ najít smír ve své Duši? Máš problémy v partnerském vztahu? Jsi nemocný a hledáš alternativní cesty k vyléčení? Jsi závislý na čemkoliv – na alkoholu, psychofarmakách, a chceš se své závislosti zbavit?

Zvu Tě ke Spojení Duší. Zažiješ především spojení své vlastní duše (tělo + mysl + srdce) a navážeš komunikaci s okolním světem.

1. možnost = s rostlinami

Užijeme společně vhodné byliny = medicíny z naší nabídky, např. léčivé kakao z Kostariky, Caleu zacatechichi, kratom, rapé, sanangu, tabák Mapacho, wayusu. Všechny jsou bezpečné a praxí ověřené. Vedu tě tak, aby sis našel sám v sobě příčinu svých problémů a našel další kroky k trvalé harmonii. Naučím tě, jak komunikovat sám se sebou a jak užívat  bylinky či další nástroje, abys žil život v lásce a harmonii sám k sobě i s okolím. Naučíš se rozumět symbolické řeči své duše.

Délka: půl hodina, hodina či déle
Cena: 400 Kč půl hodiny, 610 Kč/hod. osobně v Olomouci-Holici, Náves Svobody 5/8
Jinde dle domluvy

2. možnost = bez rostlin, metodami regresních terapií

Pokud se „bojíš rostlin“, tak Ti je nenutím 🙂
Mám za sebou terapeutický výcvik Getting Better School – regresní a spirituální regresní terapie s učitelkou Bernadetou Hodkovou. Jedná se o účinnou hypnoterapeutickou techniku. Jedno sezení trvá obvykle 1,5-3 hodiny.

Cena:

987 Kč/hod. osobně v Olomouci-Holici, Náves Svobody 5/8
Jinde dle domluvy

Objednání na terapii „Spojení Duší“: Nejdříve vyplň tento dotazník, pošli mi ho v e-mailu na chrisantem@ladirna.cz a napiš své preference místa a času setkání.

Zasvěcení Ayawikjá

Doteky hojnosti a moudrosti pro všechny smysly a všechna těla (fyzické, mentální, astrální, aurické, spirituální).

Jedná se o další možné pokračování po Spojení Duší (výše). Už se známe, a tak je možné jít ještě dál a hlouběji. Jedná se o energetickou masáž s alikvótním frekvenčním zpěvem.

Dochází k přenosu jemnohmotných i smyslových informací bylin a rostlinných duchů a spojenců, dochází k relaxaci těla a mysli, k aktivaci (ukotvení) 9 čakrového systému, čištění aury a meridiánů, mohu použít aromaterapii, vonné esence a bylinné preparáty, posvátné či rituální předměty, ať už kyvadlo, ankh, dordže, šamanský buben, pocítíš přítomnost andělů a archandělů, duchovních Mistrů, uvolní se navždy hluboké bloky a traumata.

Zpívám alikvótní frekvenční zpěv, zvukovou nahrávku a případně i video si odneseš domů.

Cena: 1597 Kč / 1,5 hodiny

Místo: Mohelnice, Čajovna Duhová inspirace

Škola výkladu karet

Z karet nevěštím ani nevykládám budoucnost, protože žijeme pouze v přítomnosti…

Máš životní téma, se kterým si nevíš rady? Naučím tě, jak můžeš své karty používat, aby ses nemusel příště ptát kartáře nebo astrologa. Nemáš své karty? Chceš se stát „kartářem“? Kup si mé/své. Jsou jednoduché a hluboké zároveň.

Naučím tě, jak se intuitivně napojíš na svou moudrost prostřednictvím symboliky pro získání informací o zdravotním stavu, nalezení životní cesty apod. Můžeš použít pro sebe i pro své přátele, rodinu… po troše praxe i pro klienty.

Cena: 610 Kč osobně v Olomouci / 987 Kč online přes webkameru (skype)

Pro firmy

Návrh vhodného loga dle posvátné geometrie, aby podporoval záměr a směřování firmy…

Cena: dle domluvy

Pro skupiny (např. pro komunitní centra, čajovny, firmy…)

Skupinové kakaové setkání

100% čisté medicínské „kouzelné“ kakao z Kostariky z rodiny Itamara a Noa Gevy, bez mléka, bez cukru, jen kakao. Léčí srdce, vyvolává božský potenciál v každém člověku.

Co se stane po požití tohoto speciálního kakaa? Kdo před jeho přijetím duchovně spal, tak se ihned duchovně probudí. Kdo hledal práci (zaměstnání), ten ji najde. Kdo hledal životního partnera/partnerku, ten se brzy potká s tím/tou pravým/pravou. Dodá sebevědomí tomu, kdo ho měl nízké. Odstraňuje vnitřní křivdy, traumata, bolesti…

Délka: 2-3 hodiny (večer), nebo celodenní akce (např. 10-18 hod.)

Skupinový „šamanský rituál“

Každý se zapojí jako účastník a spolutvůrce.

Bubnování na šamanské bubny, chřestítka, flétny, tanec, klid a ticho…

Možnost přijetí léčivých bylin z amazonského pralesa (např. wayusa, Mapacho, rapé, sananga), z Afriky (Calea zacatechichi), z Asie (kratom)…

Přednášky s promítáním (foto, vlastní filmy a videa)

Vhodné pro firmy, skupiny i školy, umělce, duchovně hledající i lektory kurzů…

Zajímá vás například:

  • Co je to posvátná geometrie?
  • Jak se dá posvátná geometrie využít v „praktickém“ životě?
  • Co jsou to drogy a co je to medicína? Je nutné se „drog“ bát?
  • Chcete si poslechnout zajímavé zážitky z šamanských cest a „drogového světa“ (Ayahuasca, Iboga, LSD, MDMA, THC, DMT, changa, šalvěj divotvorná, houbičky, kratom, Bufo Alvarius, kambo, koka, psychofarmaka…?
  • Jak se vaří a chutná ayahuasca a co se potom děje? Co se stalo bezdomovci s přezdívkou „Shrek“ z Karlova náměstí, když neposlechl šamana?
  • Co se děje za zdmi blázince?
  • Jaký je rozdíl mezi vědci, kvantovými fyziky, lékaři, psychiatry, šamany, léčiteli, umělci?
  • Kdo ovládá matrix?
  • Kdo jsou to zednáři, ilumináti, templáři? Žijí stále mezi námi?
 • Co učí šamani? A kdo je to vlastně šaman?

Pozvěte mě na živou přednášku, mám tisíce fotografií a obrázků a stovky hodin nezveřejněných videozáznamů. Rád připravím slideshow a sestříhám naučně-poučné video na míru pro vás a vaše publikum.

Již hotová veřejná videa najdete na Youtube kanálu

Pro domluvu setkání /konzultace / přednášky pište prosím na e-mail chrisantem@ladirna.cz, do zprávy prosím co nejlépe popište své představy a návrh času setkání.

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.