Milí přátelé,

cítím, že je čas s vámi sdílet velmi úžasnou a silnou medicínu z Amazonského pralesa, vhodný nástroj pro vědomý život: RAPÉ (HAPÉ).

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Spolu s mými přáteli Lukášem a Luckou jsme natočili (zatím) 4-dílný videoprůvodce medicínou rapé, kde jsme předali co nejkomplexněji naše zkušenosti týkající se rapé. Rapé včetně foukaček, a také vykuřovadla a další produkty, si můžete nyní zakoupit přímo v e-shopu na Ladírně. Je mi ctí a velkou radostí, pro sebe i pro vás rapé obstarávat z kvalitních ověřených zdrojů. Nabídka se může postupně velmi rozšiřovat s tím, jak se rozšíří i váš okruh.

1. díl videoprůvodce o medicíně rapé

V našem e-shopu najdete kvalitní rapé i další ověřené bylinky a medicíny z celého světa.Vstoupit do "ROSTLINKÁRNY"

Autor tohoto článku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a "Školy 137", autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď, terapeut, přírodní léčitel, fotograf, výtvarník... Také můžete navštívit více osobní web chrisantem.cz.

Komentáře

 • Dobrý den,shlédl jsem vaše instruktážni video,které je celkem pěkně pocitově podané.Muj dotaz se týká,rapé a jeho dlouhodobé užíváni v tak častých frekvencích v jakém ho uživate na organismus a samozřejmně hlavní otázka se týká závislosti organismu na těchto bylinkách..To jsem se vúbec nedozvěděl.Tak vás prosím o podrobnější sebeohodnocení na závislost.Děkuji za odpověd.Petr.

  • Dobrý den, Petře, díky za dotaz, který ve své podstatě je jen nastolení tématu… „Závislost organismu na těchto bylinkách“… Asi bych na toto téma mohl natočit další podrobnější video nebo sepsat článek, takže nyní jen tady „stručně“… Závislost jako takovou máme na tolika externích „věcech“, jako vzduch, voda, jídlo, kafe, čaj, vztahy, dům, internet, telefon, oblečení… to jen tak na úvod, uvědomění… Takže někdo může mít i „závislost na rapé“, samozřejmě. Zvykl si na příjemný blahodárný efekt spojený s užíváním rapé a vyhovuje mu to tak. Rapé obsahuje nikotin a další látky přírodního původu, po aplikaci rapé je cítit okamžité, naprosto okamžité, uvolnění, „hlava odpočívá“, často se dostaví průvodní jevy jako slzení, kašlání apod… Je to přírodní medicína, což znamená, že je to neutrální nástroj, nožem můžeme ukrojit chleba, vykrojit jablko nebo zranit někoho dalšího. Nebo může ležet schovaný v kuchyňském šuplíku… Chápeme se, že?
   Mé „podrobnější sebeohodnocení na závislost“? Když se ohlédnu zpět na období, kdy jsem užíval rapé poměrně často a intenzivně (každý den třeba i několikrát), tak můj pocit je: „Ještě že ta rapéčka tu máme, díky za ně, díky indiánům, kteří je připravují, děkuju sobě, že jsem se rozhodl je užívat…“ Protože vůbec netuším, co by bylo bez nich, jak bych si pomohl… Nejspíš bych si našel jinou metodu, třeba bych chodil víc běhat, nebo jinou látku, třeba čokoládu nebo kafe nebo běžná „cíga“, nebo alkohol, ale z mnoha důvodů mi prostě vyhovuje rapé. Oproti třeba cigaretám, které je také z tabáku, musím říct, že nemá, z mého pozorování, žádné negativní dlouhodobé účinky pro tělo ani při častějším užívání. V období stresu a napětí jsem ho užíval častěji, a postupně se vše v mém životě řešilo, a tak potřeba častého užívání rapé přirozeně mizela… Pro bezpečnost užívání rapé hovoří také to, že čím častěji se užívá, tím méně silnější „stavy“ spojené s rapé jsou, pro kýžené uvolnění je potřeba holt zesílit množství v jedné dávce… a pak to dojde do bodu, kdy mi to fakt nestojí za to, a radši si dám jiné rostlinky, nebo dělám něco jiného… takhle jsem třeba začal kreslit a malovat, to jsem zjistil, že také velmi pomáhá na uvolňování psychického napětí a stresu…
   Ještě jeden aspekt je u rapé i jakékoliv jiné závislosti přítomný, a to dostupnost „drogy“. U mě je to jiné tím, že holt rapé prodávám, tak potřebuju rapé testovat, ochutnávat, umět poradit, kdy a na co ho využít a kdy radši něco jiného… Běžný zákazník si holt musí rozmyslet, zda dá tolik a tolik peněz za jednu lahvičku rapé, nebo za krabičku cigaret, nebo za balení kafe, nebo za láhev alkoholu, nebo za návštěvu koncertu… Jsme dospělí, svéprávní, a svobodní. A tak je to dobře.
   Tak, snad jsem Vám dostatečně a srozumitelně odpověděl?
   Chrisantem, ladirna.cz

Napsat komentář