Kompletní 6,5 hod. videozáznam ze setkání s pránistou Peterem Starcem

Na začátku prosince navštívil Dům Fantazie Barrandov Slovák, Košičan Peter Starec. Peter je zajímavý tím, že již více než 2 roky nepřijímá běžné jídlo, přenastavil své tělo na příjem tzv. prány – vesmírné energie.

Ve čtvrtek večer 3. prosince 2015 se uskutečnila beseda, které se účastnilo asi 60 osob, je to zatím největší akce v našem domě, zjistili jsme, že i tento počet lidí se k nám vejde :)Peter má stále plno energie a mnoho co předat, takže první část besedy trvala více než 3 hodiny, potom po přestávce zůstalo asi 15 lidí a diskuse pokračovala dále. Celkem máme nahráno 6,5 hodiny Peterových názorů, zkušeností a myšlenek. Posuďte sami :

 

 

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář