Během posledních několika měsíců jsem už ochutnal různé datle, miluju je všechny. Měl jsem Lifefoodové, Medjool z Lidlu, z drogerie DM a ještě další a další druhy a typy (u datlí neřeším, zda jsou raw či nejsou – prostě když mám chuť, tak si dám 🙂 ). Všechny jsou skvělé, slaďoučké, úžasňoučké.

Nejlepší datle, které jsem však dosud měl, jsou čerstvé datle z obchodu  „od Araba“ –  Chez Amis na Spálené 15 v Praze – mezi Karlovým náměstím, Lazarskou a Národní třídou.

_MG_2931

Ty jsou naprosto úžasné! Dokonalé! Šťavňaté! Supersladké! Rozplývají se na jazyku! Nejlepší „bonbóny“ na světě! Ta chuť, ta sladkost, ta energie! Prostě lahoda.

_MG_2929

Jsou samozřejmě s peckami, poskládané v krabičce – 600 gramů (vyfotil jsem, až když jsem mnoho ujedl), opravdu plné šťávy, měkkoučké, dokonalé. Nechápu, jak je možné, že se takto můžou prodávat a vydrží několik měsíců, píšou, že jsou bez jakékoliv konzervace.

_MG_2934

_MG_2936

_MG_2935

Děkuji, Milane, za skvělý tip, sdílím dál 🙂

Taky si pochutnejte!

Když tyto jsou úžasné a skvělé, tak jaké teprv budou přímo čerstvé od palem? Už se moc těším do Tuniska 😀 Chystám se tam, jsem tam 🙂

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář