Táňa Višková a Pavlína Rálišová, partnerka Martina Ryšana, na tomto mimořádném online vysílání sdílí silný autentický příběh o Lásce, pochopení, životě a smrti, svými dotazy a vhledy do vysílání vstupuje také Chrisantem Macháček, tvůrce webu Ladírna.cz.

Všichni tři si ceníme otevřenosti a upřímnosti, proto na videu nic nezamlčujeme.

Je to velmi silný, pravdivý a emotivní příběh. Příběh o tom, jak se dostat do pohody po sebevraždě partnera, že láska má mnoho někdy i nečekaných podob, že je možné komunikovat s duší zemřelého i po smrti. Získáte další náhledy na to, jak se postavit k těžké životní situaci.

Pavlína Rálišová je terapeutka a masérka (metoda-rus.cz) a Táňa Višková je také terapeutka (www.cestalasky.cz). Pracují individuálně i skupinově a každá za sebe i společně obě dohromady.

Přihlašte se k odběru dalších Youtube videí Ladírny.cz, ještě jich máme připravených a naplánovaných mnoho 🙂

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář