Markus Rothkranz: Mládí je odvaha být sám sebou

"Mládí je odvaha být sám sebou. Čím více čerpáte ze své moci, děláte co chcete, pro co jste sem přišli - tím víc mládnete, tím máte víc síly a všeho." říká Markus na tomto videu, na kterém ukazuje, že mu je právě 50 let.

Markus Rothkranz: Mládí je odvaha být sám sebou

„Mládí je odvaha být sám sebou. Čím více čerpáte ze své moci, děláte co chcete, pro co jste sem přišli – tím víc mládnete, tím máte víc síly a všeho.“ říká Markus na tomto videu, na kterém ukazuje, že mu je právě 50 let.

Věk je totiž jen číslo. Čas existuje jen individuálně ve vědomí. Jakým se cítíš (starým či mladým), takovým jsi.

Nemusíš být starý, když nechceš – můžeš být stále mladý, když chceš. Chceš? Je to jen na Tobě, na nikom jiném 🙂 Jestli chceš trochu napovědět, jak se dostat do stavu, kdy budeš stále mladý a skvěle naladěný, nech si zaslat ukázku z e-booku 7 dílků 🙂

Autor článku je Chrisantem Macháček, provozovatel a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor e-booku 7 dílků k radostnému životu v hojnosti, který inspiruje ke šťastnému životu TADY a TEĎ.

Tento článek byl původně publikován na webu jajsemhojnost.cz jako součást e-booku „7 dílků k radostnému životu v hojnosti. Chcete si stáhnout ukázku z e-booku zdarma?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *