Hmota a zvuk

Již Nikola Tesla řekl, že vše ve Vesmíru vibruje na určité frekvenci. V dnešní době jsme schopni tyto frekvence měřit a dokonce je převádět do audiovizuální podoby. Na obrázku jsou například znázorněny vizuální podoby frekvence jednotlivých planet sluneční soustavy. Schválně si vyberte jednu z nich, která s Vámi nejvíce rezonuje, možná jde právě o planetu, z které pocházíte.

img_0510

Tématem spojitosti mezi hmotou a zvukem se zaobírá obor Kymatika – lze i říci, že zkoumá vztah mezi částicí a vlnou. Níže se můžete podívat na povedený hudební klip od Nigela Stanforda s názvem Věda vs. Hudba, který poutavou formou rozličných experimentů ukazuje praktické propojení světu matérie a zdánlivě neuchopitelných vln zvuku.

Dále doporučuji ke shlédnutí dokument s českými titulky s názvem Kymatika, který se na dané téma dívá do větší hloubky.

Voda má paměť

Léčivá síla zvuku a její dopad na lidské tělo je již několik desítek let tématem zkoumaným vědci z různých zemí světa. Jedním z jejich významných zástupců je dnes již zesnulý japonec Masaru Emoto, který velkou část života zasvětil převážně zkoumání vody a její reakci na různé podněty z vnějšího světa. Svými výzkumy ukázal světu, že voda je vysoce citlivá substance, která reaguje na emoce, slova či hudbu a mění tak svoje uspořádání a celkovou kvalitu, která pak ovlivňuje vše živé.

water-memory-2

Jelikož se lidské tělo skládá ze 70% až 90% z vody – v praxi to znamená, že každá naše myšlenka a slovo, každá emoce, kterou prožíváme má hluboký dopad na úroveň prožívání našeho života. Je tedy důležité si pečlivě vybírat, jakým energetickým vlivům se denně vystavujeme, pokud máme zájem o harmonický život, který nás naplňuje radostí a podporuje autentickou tvořivost, jež nám dopomáhá k naplňování našich snů. 

Z tohoto důvodu jsem pro vás připravil harmonizační program, jehož základními pilíři jsou muzikoterapie, aromaterapie a šamanský přístup k realitě. Všechny tyto obory poskytují nástroje, vycházející z výše uvedeného a díky jejich kombinaci je možné se v současném hektickém světě na chvíli zastavit a spočinout v bezpečném prostoru Vašeho těla.

Harmonizační voňavá lázeň

Život ve městě je rychlý, náročný a pro citlivé bytosti může být až nebezpečný. Je to jako být v proudu dravé řeky, která si s člověkem umí udělat, co chce a často tak rychle, že si ani nestihnete uvědomit, že se dostáváte úplně někam jinam, než jste původně zamýšleli.

Pro ovládnutí tohoto proudu je potřeba žít co nejvíce v harmonii se sebou a svými skutečnými potřebami, umět najít vnitřní klid, který pak poslouží jako záchranná vesta při divoké jízdě světem moderního městského člověka.

Existuje nespočet nástrojů, jak to udělat a Harmonizující voňavá lázeň je jedním z nich.

Co vám setkání přinese?

  • inspiraci a podporu kruhu
  • možnost zastavení se a spočinutí v sobě
  • propojení se s tělem a dechem
  • spojení se se svou podstatou
  • hlubokou relaxaci a uvolnění starých struktur
  • harmonizaci energetických center
  • vhledy a inspiraci pro následné konání v realitě
  • poznání síly aromaterapie a muzikoterapie v praxi
  • možnost být si sám sebe více vědom a konat v souladu se záměrem osobního snu

Odkaz na událost zde

Jak setkání probíhá?

Na začátku se společně podíváme na aktuální témata, s kterými potřebujete pohnout vpřed či naopak je již chcete nechat odejít. Je na svobodné volbě každém z vás, do jaké hloubky půjdete. Setkání je možno využít buď pouze se záměrem hluboké relaxace, anebo se můžete ponořit ještě hlouběji a vytěžit z něj maximum i po stránce terapeutické.

Díky sdílení v kruhu vytvoříme pocit důvěru a bezpečí, navzájem se sladíme a zjistíme, že každý z nás prochází obdobnými situacemi a život nám do cesty staví často velmi podobné výzvy. Již samotné toto zjištění často přináší osvobozující úlevu a pocit sounáležitosti – s ním přichází ruku v ruce možnost vzájemné inspirace a podpory.

Během samotné procedury budete odpočívat na matraci přikrytí dekou tak, aby vám bylo co nejpříjemněji a ponoříte se do oceánu hlubokého klidu.

Při procesu harmonizace vás podpoří síla z říše rostlin v podobě esenciálních olejů a zároveň bude vaše tělo vystaveno zvukovým frekvencím – speciálně navrženým pro uvedení všech energetických center těla – neboli čaker – do rovnováhy.

Díky zvolené metodice budete mít možnost nahlédnout do jednotlivých témat těchto řídících center a získávat vhledy a inspiraci, jež poté můžete aplikovat do běžného života a pomocí konkrétních činů dosáhnout větší harmonie, zdraví a pohody pro vás i vaše blízké.

Z čeho vycházím?

Vycházím z osobních zkušeností a znalostí, které jsem získal při studii šamanismu, aromaterapie a muzikoterapie. Lidské tělo vnímám jako o holistický systém s neuvěřitelným potenciálem samoléčebných procesů a neustále mne fascinuje. Mým záměrem je postupovat do větší hloubek a nacházet další možnosti, jak s ním pracovat ve prospěch sebe i svého okolí. Za poslední rok jsem se věnoval provádění experimentů s harmonizační hudbou od Jonathana Goldmana, který se účinkům léčivých frekvencí na lidské zdraví věnuje více jak 25 let a patří ve svém oboru ke světové špičce. Jako učitel, muzikant a spisovatel pořádá po celém světě workshopy a semináře na téma léčivé síly hudby a zvuku a v roce 2011 byl dokonce zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí na planetě věnujících se spiritualitě.

Prožitky účastníků

img_0506

Pavla – Harmonizující voňavá lázeň byl zážitek umožňující podívat se hluboko do mne samé a velmi příjemnou a uvolňující cestou mi nabídl možnost prozkoumat a probudit moje energetické tělo. Věci se pak daly do pohybu…

Andrea – Harmonizující voňavá lázeň mi hlavně dala uklidnění, vyladila mě zas do středu po náročném dnu. Možná, že otevřela dveře i nějaké bolesti, která pak musela ven…

Martin video pozvánka staršího data, ve které Martin popisuje své prožitky z Harmonizační voňavé lázně 

Anna – po absolvování Harmonizační voňavé lázně u mě jako mávnutím kouzelného proutku zmizelo ranní zírání do stropu, které mě provázelo snad od té doby, co jsem otěhotněla – každý den pravidelně budíček mezi 3. a 4. ranní a třeba dvouhodinové zírání do tmy, kdy se mi v hlavě honilo páté přes deváté a ne a ne zabrat. Večer po harmonizaci „vigilie“ nepřišla a pak už ani jednou. Takže zpětně díky, moje tělo se asi uklidnilo, že všechno zvládne a nemá se čeho bát, vzpomínám si, že u druhé čakry jsem cítila najednou strašný klid a úlevu a pak jsem usnula.

Doporučené vstupné 350 Kč

Počet návštěvníků je omezen prostorem i samotnou metodikou práce na 6 lidí – zájemce o rezervaci místa žádám o zaslání potvrzení účasti na email  — > amagiliona@gmail.com

Veškeré informace zveřejňuji na facebookových stránkách osobní značky MAGILION a též je naleznete na stránkách MAITASUNA.cz CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE, kde se setkání konají. 

Informace o tomto krásném a podporujícím centru naleznete na webu www.maitasuna.cz
Těším se na společné zážitky a přeji příjemné dny ještě stále barevného podzimu
s láskou MAGiLION

Napsat komentář