Milí přátelé,

v prosinci jsem vydal spolu s Mae Sarou (Pavlem Pražákem) Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Postupně zde na stránkách Ladírny chci publikovat celý text knihy.

Pokud si chcete zakoupit naše dílo, sadu 55 karet posvátné geometrie, knihy a krásnou krabičku, karty jsou k zakoupení zde.Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď – 17. část

Text: Chrisantem Macháček
Ilustrace: Mae Sara

Vydal Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8

Bod

Bod, záchytný bod, výběr a zažívání jedné cesty, rozhodni se a nech to být, učiň rozhodnutí v souladu se svou Duchovní podstatou

Bod volně navazuje na Nicotu/ Plnotu, kde jsou všechny varianty a všechny možnosti přítomné, máš ke všemu přístup, ale nemůžeš prožívat zkušenost z toho, jaké to je vybrat si jednu konkrét- ní cestu. V bodě ses rozhodl zažít jednu konkrétní variantu sebe sama. Bod je prvním krokem manifestace. Vykročit jedním směrem. Projevit své záměry jedním konkrétním způsobem.

Nyní je čas rozhodnout se, určit si výchozí bod pro další směřování a tvoření.

Dýchej. Vědomě se propoj se svým dechem, tím se spojuješ s celým Vesmírem a se svou Duchovní podstatou. Koncentruj svou pozornost do sebe a nech, ať přijde jedna konkrétní varianta, jedna konkrétní možnost, jedna konkrétní cesta k naplnění toho, co chceš. Který bod  si vybrat? Ten, který ti přichází bez přemýšlení jako první, je ten nejvhodnější. Ten je v souladu s tvou Duchovní podstatou, i když se to možná tvé mysli nelíbí.

V tuto chvíli není potřeba pro naplnění tvých záměrů činit cokoliv jiného než stanovit si jeden záchytný bod.

Onen bod je to, co tě v danou chvíli inspiruje a naplňuje velikou radostí. Je to záchytný bod pro právě teď a tady, není to nic definitivního, takže kdykoliv ho můžeš jakkoliv změnit podle jiné momentální situace.

Výběrem vhodného bodu jsi vyslal záměr a teď nech vše být, ať se vše stane samo, lehce a jednoduše. Nech k sobě přijít proud, energii, spirálu života, která ti přinese to, co je v souladu s tvou Duchovní podstatou.

  • Líbí se ti tvá současná životní cesta, všechno to, co prožíváš tady a teď?
  • Koncentruj svou pozornost do jednoho bodu, na jednu záležitost, na jedno tvoření. Pouze jeden bod. Nic víc, nic míň.
  • Čemu chceš nadále věnovat svou pozornost a energii? Zaměř se do sebe a nech, ať k tobě přijde nový záchytný bod pro další tvoření.

Úryvek z knihy: Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď

Text: Chrisantem Macháček
Ilustrace: Mae Sara

Vydal Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8


V e-shopu Ladírna.cz si můžete zakoupit knihy o posvátné geometrii

 

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář