Milí přátelé,

v prosinci jsem vydal spolu s Mae Sarou (Pavlem Pražákem) Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Postupně zde na stránkách Ladírny chci publikovat celý text knihy.

Pokud si chcete zakoupit naše dílo, sadu 55 karet posvátné geometrie, knihy a krásnou krabičku, karty jsou k zakoupení zde.Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď – 10. část

Text: Chrisantem Macháček
Ilustrace: Mae Sara

Vydal Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8

Korunní čakra 

Zážitek Jednoty, Vesmíru, rozpouštění hranic fyzické úrovně reality

Korunní čakra je poslední a nejvyšší čakra nejčastěji používaného sedmičakrového systému. V sanskrtu se jmenuje Sahasrára (ze slova sahasrá – tisíc, nekonečno). Jejím symbolem je fialový lotosový květ s tisíci okvětními lístky. S čakrou rezonuje slabika AUM.

Nachází se nad tělem (nad vrcholem hlavy) a její hlavní funkce je přijímat signály a informace z Vesmíru. Je to nejvyšší duchovní čakra, díky ní cítíme plné propojení se vším Stvořením, s Vesmírem, Sluncem a hvězdami i s Matkou Zemí. Je to právě ona, jež nám dává možnost opouštět hranice našeho těla a celkově fyzického světa. Přináší nám poznání, že všechno, co existuje, je v dokonalé božské harmonii. Korunní čakra nám přináší také vnitřní klid, mír a harmonii za jakýchkoliv životních okolností. Ať se děje, co se děje, dodává nám pocit souladu, řádu a hluboký prožitek Jednoty. Obsahuje v sobě rovněž všechny informace a energie všech ostatních čaker.

Zvu tě právě teď a právě tady, aby sis zvědomil svůj vztah s Korunní čakrou a nechal do sebe proudit harmonické frekvence a informace, které skrze ni prochází. Sedni si do své oblíbené meditační polohy na své oblíbené meditační místo. S několika hlubokými nádechy a výdechy koncentruj svou pozornost na místo těsně nad vrcholek hlavy. Jen tam zaměř svou pozornost, zhluboka dýchej rovnoměrným nádechem a výdechem a prociťuj Korunní čakru. Uvolňuj se s každým dechem víc a víc a víc… a ještě víc. Postupně můžeš cítit, jak se Korunní čakra s každým nádechem otevírá jako veliký trychtýř, kterým proudí energie z Vesmíru, energie souladu, Jednoty, harmonie. S výdechem vždy nasměruj proud této energie dolů, do svého těla. Energie proudí, cítíš a prožíváš soulad s Vesmírem. Zažíváš mír, harmonii, soulad, Jednotu a Božství všeho Stvoření. Tvá energetická těla se volně rozprostírají do všech směrů, dokonce až za hranice tvého fyzického těla. Jasně to cítíš, vnímáš a prožíváš. To je tvůj přirozený stav. Vítej zpět doma.

  • Zažíváš někdy stav rozšířenosti mimo fyzické tělo? Kdy se tak děje? Je ti to příjemné, nebo nepříjemné? Přijímáš tento stav s radostí, nebo se toho bojíš?
  • Ve kterých chvílích zažíváš soulad s Vesmírem a prožíváš dokonalou Jednotu? Jak se v té chvíli cítíš? Chceš, aby to bylo častěji? Pokud ano, co pro to můžeš udělat?

Úryvek z knihy: Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď

Text: Chrisantem Macháček
Ilustrace: Mae Sara

Vydal Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8


V e-shopu Ladírna.cz si můžete zakoupit knihy o posvátné geometrii

 

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář