Přijal jsem nové jméno Chrisantem.

O tom, jak se to stalo a co mě k tomu vedlo se dozvíte v tomto videu. Sdílím v něm, co jsem zažil již při 7 nocích – ceremoniích s šamanskou rostlinou Ayahuascou, liánou z amazonského pralesa.  Také je označovaná jako Matka rostlin nebo také Babička rostlin, také Maestra Ayahuasca. Je opravdu velká učitelka…

Na konci videa taky ukazuju, jak se používá “Dědeček tabáček” do nosu 🙂

Upozornění: toto video je nyní neveřejné, pokud máte zájem o zhlédnutí, kontaktujte mě. Napište mi prosím pár vět o sobě, proč se chcete na toto video podívat. Pro zhlédnutí videa je potřeba mít účet u Googlu/Youtube.

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Komentáře

 • DrChocholoušek

  20.9.2016 at 13:09

  Nazdar Macháčku alias Chrizantéme, tak v tobě už dokonce zapadají kolečka a dějí se podivuhodné věci? Tož tos temu dal čoveče – tohle vymyslet v bdělém stavu nejde, možná tak po lysohlávkách. A náhodou ti nějaké to kolečko z hlavy nevypadlo? Řek bych že jo, protože jak je vidět, už nemáš všech pět pohromadě. Tož zatím koukáme, koukáme, co to vyvádíš Chrizantéme? …a zdá se nám, že za chvíli budeme i čumět. Ale neboj, jsme připraveni tě dát opět do pořádku. S pozdravem Dr.Chocholoušek.

 • DrChocholoušek

  22.9.2016 at 1:20

  A tá…tož jak se to jmenuje… ta blablablabléééé … teda sem chtěl napsat ayahuasca správně … to teda musí bejt pořádnej matroš … dyž se z tebe stala Chryzantéma… že jo? 😀 Tak teda s pozdravem… Dr.Chocholoušek

 • Jedna věc je mluvit na internetu o tak posvátné rostlině jako je Ayahuasca a druhá věc je navíc jmenovat veřejně šamany. Není nic lepšího, než když pak policajti udělají šťáru přímo během ceremonie….
  Dneska se na internetu už doslova vyzvrací všechno, co se komu honí hlavou…. Chrisanteme, prosím, až půjdeš příště na ceremonii, požádej Ayu, aby Ti ukázala co je pokora 😉

  P.S.: abych se přiznala, nechtěla jsem věnovat hodinu mého času poslechu tvého videa, takže jsem to zkrátila asi na pět minut a i tak mi to opravdu stačilo……

 • Plevel Macháček

  14.9.2017 at 17:28

  Ty bys potřeboval na držku a to pořádně! Doufám že tě někdy potkám!

Napsat komentář