Dnes byl zveřejněn na webu permazahrada.cz krásný článek: Jelen sika obsadil město. Děkuji, Pavlo Hobstová, za milou zprávu, že někde už se má vize naplňuje  🙂 Je to hezké potvrzení toho, jak vnímám možné soužití se zvířaty – popisoval jsem to v 1. části mé vize Ovocné město. Ano, je možné žít s každým tvorem, tedy i se zvířaty, v dokonalém klidu a míru a harmonii!

Nejdříve je nutné dostat se do stavu Míru* sám se sebou. Naše úžasná těla jsou součástí světa, takže když bude mé tělo v Harmonii*, bude i můj svět v Harmonii*.

Mé ruce jsou svět, má ústa jsou svět, má hruď je svět. 

02_telo

Ten, kdo je v Harmonii* sám se sebou, vidí Harmonii* i v okolním světě.

Kamkoliv se podívám, vidím Harmonii*.

Autor fotografie: Petr Macháček

* Mír = Harmonie = Krása = Láska = Světlo = Vesmír = Bůh

Já Jsem Mír!
Já Jsem Harmonie!
Já Jsem Krása!
Já Jsem Láska!
Já Jsem Světlo!
Já Jsem Vesmír!
Já Jsem Bůh!

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Komentáře

 • „Já“ je jen iluze ega. Takhle to zní mnohem líp:

  Jsem Mír!
  Jsem Harmonie!
  Jsem Krása!
  Jsem Láska!
  Jsem Světlo!
  Jsem Vesmír!
  Jsem Bůh!

  • Mně to zní dobře s „Já“. „Já“ nevnímám jako iluzi, ale jako jiné pojmenování Boha…

   Neboť vše a všichni žijí ve mně! „Já“ – současně „já“ všech živých bytostí, tedy i moje Já – nemá hranic, celý vesmír je tedy ve mně a mé Já celý vesmír vyplňuje. Vše, co je – jsem Já! Ve všem, co miluji, miluji sebe, neboť jen o tom se domníváme, že to nemilujeme, co jsme v sobě ještě nepoznali.

   JÁ JE ŽIVOT A JEDINÁ SKUTEČNOST A KDO JE ZASVĚCEN DO JÁ, COŽ ZNAMENÁ, ŽE SÁM SEBE DOKONALE POZNAL, MILUJE VŠE A VŠECHNY STEJNĚ, PROTOŽE JE S NIMI JEDNO.

   Viz http://www.fruktarian.cz/elisabeth-haichova-zasveceni-uzasna-kniha

Napsat komentář