Dotaz od Andrejky:

Mám otázku… jak se mám zbavit pocitu, že mi chybí partner? 🙁   Já chci partnera! 🙁

Má odpověď:

Ahoj Andrejko,

je zcela v pořádku, že chceš mít partnera. Ale dokud setrváváš v pocitu (vibraci), že Ti partner chybí, tak vysíláš vibrace nedostatku, a v tomto stavu je dosti málo pravděpodobné (ba nemožné), že potkáš svého vysněného partnera.

Doporučuju ti najít co nejvíc pozitivního na situaci, kterou prožíváš – najít co nejvíc toho, co ti dělá radost, když jsi sama. A doporučuju Ti ujasnit si, proč chceš vlastně partnera – s největší pravděpodobností proto, že by ses s ním po boku cítila příjemně, sebejistě, zamilovaně – prostě cítila by ses skvěle.

A vtip je v tom, že ty se takto můžeš cítit i sama, bez toho, že partnera máš vedle sebe – když se začneš cítit skvěle už teď, tak máš vlastně naplněnou podstatu toho, proč chceš partnera. A přestaneš vysílat vibrace nedostatku, ba naopak vyzařuješ vibrace celistvosti.

A v tomto stavu souladu s tím, co chceš, je mnohem pravděpodobnější, že se se svým partnerem potkáš (ba je to nevyhnutelné). A hlavně – podstatu toho, proč chceš partnera, máš naplněnou celou dobu (cítíš se příjemně už teď, i když jsi sama), a ne „až“ budeš mít partnera vedle sebe.

MG_1534Toto je můj přístup k životu. Nejenom co se týče partnera, ale všeho ostatního, co chceme mít v životě: Navodit co nejlépe emoční stav, jako bych už měl to, co chci mít…

Když více věnujeme pozornost tomu, že to nemáme, tak vyzařujeme vibrace nedostatku. Daná věc se zhmotní až tehdy, když se více zaměřujeme směrem, že danou věc už máme. Anebo často pomůže danou věc „pustit“ – opustit představu toho, že je to důležité – přestat to řešit – přestat „tlačit na pilu“ – přestat na to myslet. A v této chvíli často přijde právě zhmotnění dané záležitosti…

 

 

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář