Posvátná geometrie nje všude kolem nás a v nás, v každé rostlině, v každém objektu. Jen je potřeba vědět, jak se na ni dívat.

Jsem autorem první knihy o posvátné geometrii v českém jazyce: Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Nadčasové dílo.

Text knihy i geometrické symboly jsem obdržel metodou channelingu od několika nefyzických světelných bytostí, zejména od bytosti jménem Goaulda z Planety Černých Posvátných (Sírius B), Plejáďanů (tzv. “Vysocí Bílí” = “Tall Whites”). Vznikly také s obrovskou pomocí a inspirací duchů a dévů rostlin, zejména Matky Rostlin Ayahuascy a Ibogy.

Moudrost těchto rostlin a šamanských tradic je transformována a přeložena do formy srozumitelné pro lidi. Jsou to karty pro vědomý život tady a teď – s jejich pomocí si můžeš zvědomit mnoho témat, oblastí a důležitých aspektů svého života a uvést do rovnováhy. Jsou koncipovány jako (sebe)terapeutické karty a s jejich pomocí se můžeš napojit na moudrost své Duše a své Světelné Podstaty.

Harmonie Domova = Feng Shui

1. lekce: Zavři po sobě hajzlíček 🙂

Nechť energie, která patří do záchoda, v něm i zůstane! Prosíme, zavři po sobě záchod. Děkujeme, že zde zachováváte čistotu a pořádek.

Takovýto „oltář“ máme u nás na záchodě ve skladu Ladírny. Pro nás i pro návštěvníky. Nejjednodušší očistný rituál, zavřít po sobě záchod. Doporučuji praktikovat všude, na každém záchodě, který navštívíš. Pokud si toto pravidlo osvojíš a naučíš ho všechny členy domácnosti, brzy ucítíš změny i v jiných oblastech svého života.

Aho mitakuye oyasin.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář