Sada vystřihovánek Platonských těles

450 

  • EUR: € 18.0

Pokud si Platonská tělesa vystřihnete z papíru a budete je mít doma u sebe, proniknete mnohem hlouběji do komunikace s těmito tělesy, můžete je používat také při meditaci, k harmonizaci, léčení.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Katalogové číslo: 8595674200037 Kategorie: ,

Popis

Platonská tělesa jsou prostorové vyjádření energie pěti živlů:

  • krychle (šestistěn = hexahedron) – živel Země
  • čtyřstěn (tetrahedron) – živel Oheň
  • osmistěn (oktahedron) – živel Vzduch
  • dvacetistěn (icosahedron) – živel Voda
  • dvanáctistěn (dodecahedron) – živel Prána/Éter/Čchi/Živa

Platónská tělesa jsou útvary z věčné dimenze, aktivují naše světelné tělo v jeho nejčistší a nejharmoničtější vibraci, učí nás se opět rozpomenout. Od pradávna jsou tato tělesa základem veškeré existence a všech dimenzí, obnovují v nás věčnou jednotu, lásku, krásu a dokonalost stvoření.

Pokud si Platonská tělesa vystřihnete z papíru a budete je mít doma u sebe, proniknete mnohem hlouběji do komunikace s těmito tělesy, můžete je používat také při meditaci, k harmonizaci, léčení. Dívejte se na ně a hrajte si s nimi. Přikládejte si je na místa po těle s uvědoměním si čistého „Já Jsem“. Ponořte se do meditace a vstupte postupně dovnitř prostoru vybraného tělesa, spojte se s jeho esencí. Můžete v meditaci uvnitř získat svá poselství Duše pro Vaši cestu, uzdravení a rovnováhu.

Sada obsahuje papírové vystřihovánky a pět kamínků (Achát Turitella, Akvamarín, Rubín, Křišťál, Čaroit), které můžete umístit dovnitř tělesa a tím ještě zesílíte energii.

Další informace o Platonských tělesech najdete ve výborné knize Posvátná geometrie Platonských těles od Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz, knihu si můžete zakoupit tady.

Video o Platonských tělesech

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.