Pro prodejce s IČ nabízíme velmi výhodné velkoobchodní podmínky, produkty vlastní značky s výhodnou marží 40 % i více.

Specializujeme se zejména na produkty s posvátnou geometrií, léčivé bylinky z celého světa, zejména z Amazonie (sananaga, rapé, Mapacho), z Asie (kratom), vykuřovadla a další.

Všechny námi nabízené produkty mají unikátní EAN kód (čárový kód), obsahují kvalitní české popisky v tištěné podobě a prošly standardním celním řízením (včetně tabákových výrobků), jsou vhodné pro prodej v e-shopech i v kamenných obchodech.

Můžete nakombinovat různé produkty, minimální objednávka činí 3000 Kč (ve VO ceně).

Poštovné: 90 Kč do 1999 Kč, od 2000 Kč zdarma.

Pokud máte jakýkoliv dotaz k velkoobchodní nabídce, kontaktujte nás, rádi pomůžeme, poradíme. Táhneme za jeden provaz 🙂

Postup VO objednávky

  1. Zaregistrujte se ZDE na této stránce (vyplňte e-mail, heslo a kontrolní kód)
  2. Přihlašte se do uživatelského účtu a v záložce Adresy vyplňte svou fakturační a doručovací adresu a IČ.
  3. Napište nám na info@ladirna.cz, že chcete aktivovat velkoobchodní ceny. My zkontrolujeme Vaše údaje, zavoláme si a zodpovíme si všechny dotazy.
  4. Objednáváte standardně přes e-shop, ale za snížené VO ceny.

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.