Tépi – šamanská foukačka na rapé z mahagonu z Ekvádoru

600 

  • EUR: € 24.0

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Ručně vyráběné Caobo (mahagonové) Ekvádorské tépi. Tyto ručně vyráběné jednoduché, leč kvalitní a účelné tépi byly vyrobeny Maximilianem, který žije v andských horách Ekvádoru. Je to velmi vášnivý, zručný a kvalitní umělec.

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete místní umělce.

Rozměry:  Délka obou částí je 7 cm, průměr vnitřní dírky 6 mm

Materiál: Vyrobeno z mahagonu, druhu dřeva s přímočarým vzhledem. Je to červenohnědé dřevo tří druhů tropického tvrdého dřeva rodu Swietenia. Je domorodý pro Ameriku a je součástí pantropické chinaberry rodiny, Meliaceae.

Těchto foukaček je více kusů, co kus to originál, mohou se objevit drobné varianty velikostí a tvarů. Barva dřeva bude náhodná.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie