Tépi – šamanská foukačka na rapé z mahagonu z Ekvádoru

600 

  • EUR: € 24.0

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

Není skladem

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Ručně vyráběné Caobo (mahagonové) Ekvádorské tépi. Tyto ručně vyráběné jednoduché, leč kvalitní a účelné tépi byly vyrobeny Maximilianem, který žije v andských horách Ekvádoru. Je to velmi vášnivý, zručný a kvalitní umělec.

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete místní umělce.

Rozměry:  Délka obou částí je 7 cm, průměr vnitřní dírky 6 mm

Materiál: Vyrobeno z mahagonu, druhu dřeva s přímočarým vzhledem. Je to červenohnědé dřevo tří druhů tropického tvrdého dřeva rodu Swietenia. Je domorodý pro Ameriku a je součástí pantropické chinaberry rodiny, Meliaceae.

Těchto foukaček je více kusů, co kus to originál, mohou se objevit drobné varianty velikostí a tvarů. Barva dřeva bude náhodná.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie