Tépi – šamanská foukačka na rapé s křišťálem a macrame, sběratelská edice

40,00 

Kvalitní ručně vyráběná foukačky na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku, od zručných českých umělců a kamarádů Lišáka a Medůzy z kvalitního bambusu a ozdob.

Foukačka s macrame a křišťálem zdobeným zlatým drátem.

 

 

 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé vyrobená v Česku, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete české umělce.

Materiál: Vyrobeno z tropického bambusu, použit byl také ozdobný zlatý drát a macrame.

Těchto foukaček je více kusů, co kus to originál, různé varianty velikostí a tvarů a cen.

K Tépi ještě potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť

 

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Přepněte si měnu
EUR Euro