Tépi – šamanská foukačka na rapé II

1 000 

  • EUR: € 40.0

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Foukačku vyrobil  z bambusu ručně a s velkou péčí a citem náš ctěný přítel Marek, který ji vyrobil na cestách v Jižní Americe, včetně lokálního ozdobného materiálu, jako jsou semínka, mušle a minerální kameny. Marek pobývá vždy přes léto v Česku a Slovensku a během zimního období cestuje po Jižní Americe.

Rozměry: celková délka 27 cm, délka trubice na foukání 25 cm, délka části trubice pro umístění do nosu 12,5 cm

Materiál: bambus, spojovací tvrdnoucí hmota, ozdoby

Na fotografii je reálné vyobrazení foukačky. Jedná se o jeden unikátní ručně vyroběný kus, další přesně stejný není možné získat.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie