Tépi – šamanská foukačka na rapé II

1 000 

  • EUR: € 39.0

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

Není skladem

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Foukačku vyrobil ručně Marek z bambusu, který si dovezl z Brazílie. Marek pobývá vždy přes léto v Česku a Slovensku a během zimního období cestuje po Jižní Americe.

Rozměry: celková délka 44 cm, délka trubice na foukání 31 cm, délka části trubice pro umístění do nosu 16 cm

Materiál: bambus, spojovací tvrdnoucí hmota, kamínky a ozdoby

Na fotografii je reálné vyobrazení foukačky. Jedná se o jeden unikátní ručně vyroběný kus, další přesně stejný není možné získat.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie