Spirulína (120 kapslí), doplněk stravy

475 

  • EUR: € 19.0

Je to nejznámější zásaditá potrava, která pomáhá změnit stav oslabeného a překyseleného organizmu na zdravě zásaditý.

Na objednávku, dostupné obvykle do týdne

Popis

Spirulina je druh modro – zelené řasy, která obsahuje důležité proteiny, betakaroten, chlorofyl, antioxidanty, minerální látky a jiné stopové prvky nepostradatelné pro náš organizmus. Je to nejznámější zásaditá potrava, která pomáhá změnit stav oslabeného a překyseleného organizmu na zdravě zásaditý. Tabletky DXN Spirulina obsahují přírodní spirulinu, která dodává organizmu zdraví prospěšné a energetizující výživové látky.

Složení

sladkovodní sinice Spirulina platensis 96,3 %, protihrudkující látky: mastenec, uhličitan vápenatý, povlaková látka arabská guma.

Obsah výživných látek:

Spirulina platensis 97,7% 244,25mg 1465,50mg
Talc 1,0% 2,50mg 15,00mg
Calcuim Carbonat 0,8% 2,00mg 12,00mg
Acacia 0,5% 1,25% 7,5mg
100,0% 250,00mg 1500,00mg

Dávkování: 6-8 kapslí denně

Obsah

120 kapslí

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie