Směs rapé (hapé) Yarumo Blanco z Huitoto, 5 g

400 

  • EUR: € 16.0

Rapé Yarumo blanco je obzvláště silné a ihned po aplikaci je cítit aktivizace mozku, rozjasnění mysli, koncentrování do svého středu a uzemnění. Zlepšuje soustředění.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Komunity kmene Huitoto jsou rozesety v Amazonském pralese na severu Peru a jihu Kolumbie. Mezi jejich tradiční medicíny patří Mambe a Ambil (Coca powder a tobbaco paste) a rapé.

Tohle rapé je připravované v Huitoto komunitě v Kolumbii. Pro přípravu rapé se listy zeleného mapacho praží na velké pánvi a poté ručně drtí v dřevěném hmoždíři stejně jako listy stromu Yarumo, které jsou součástí tohoto rapé. Ty mimojiné působí blahodárně na nervový systém a proti Parkinsonově nemoci.

Rapé je obzvláště silné a ihned po aplikaci je cítit aktivizace mozku, rozjasnění mysli, koncentrování do svého středu a uzemnění. Zlepšuje soustředění.
Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: skleněná lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Kolumbie, kmen Huitoto

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)