Směs rapé (hapé) Matico z Peru, 5g

13,32 

S hladkým náznakem bylinného pachu má toto Rapé povznášející a jemný aromatický efekt, je dokonalou volbou pro urychlení uzdravení po nachlazení, pro zvýšení průtoku krvi v mozku jako čistý energizér. Jedná se o jemné Rapé, hluboké a plné světla.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem. Směs rapé Matico z Peru obsahuje popel Yarumo (Cecropia, Carianina) a rostlinu Matico. V celém Amazonu je Matico používán jako antiseptický léčitel ran, stejně jako stimulant a afrodiziakum. V ceremoniích s Ayahuaskou se Matico používá k tomu, aby přidávalo více energie na cestu a snížilo nevolnost.

Toto rapé bylo vyrobeno z jedné z nejkrásnějších aromatických ingrediencí z vysoké džungle a Andských hor, Piper aduncum, známého jako Matico. V celé Amazonii mnoho indiánských kmenů používá listy Piper Aduncum jako antiseptický medikament, aby zastavilo krvácení, zabránilo infekcím a urychlilo uzdravení.

Další přísadou této speciální směsi Rapé je popel z stříbrných listů stromu Yarumo (Cecropia peltata), který je také známý jako embauba. Yarumo je lokálně široce využíván jako léčba astmatu a je považován za užitečný při léčbě mnoha různých onemocnění.

S hladkým náznakem bylinného pachu má toto Rapé povznášející a jemný aromatický efekt, je dokonalou volbou pro urychlení uzdravení po nachlazení, pro zvýšení průtoku krvi v mozku jako čistý energizér.

Jedná se o jemné Rapé, hluboké a plné světla.

Směs obsahuje kromě  Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Peru

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

 

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

 

Přepněte si měnu
EUR Euro