Směs rapé (hapé) Mai Joshin z Peru, 5g

400 

  • EUR: € 16.0

Rapé Mai Joshin z kmene Shipibo Conibo je kvalitní směs obohacena o popely ze stromů shihuahuaco a capirona. Kmen říká, že tato směs pomáhá uživateli zbavit se negativních myšlenek a vzorů. Také zmírňuje stres a odstraňuje nežádoucí energie z energetického pole, které člověk absorboval.

Na objednávku, dostupnost na dotaz

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem. Rapé Mai Joshin z kmene Shipibo Conibo je kvalitní směs obohacena o popely ze stromů shihuahuaco a capirona. Kmen říká, že tato směs pomáhá uživateli zbavit se negativních myšlenek a vzorů. Také zmírňuje stres a odstraňuje nežádoucí energie z energetického pole, které člověk absorboval.

Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Peru, kmen Shipibo Conibo

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s peruánským rapé Mai Joshin

Z rapé Mai Joshin cítím velmi příjemnou energii, energii živlu vzduchu a větru – je to mužská přímá energie, která vtrhne do nosu, okamžitě srovná, a svou vzdušností vyladí. Myšlenky, které nejsou v daný okamžik souladné, jakoby “odstřihne”, usekne a zůstane jasné rozhodnutí, přímost, která proniká všude tam, kam je potřeba…

Chrisantem

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie