Směs rapé (hapé) Macambo Passionflower z Brazílie, 5g

400 

  • EUR: € 16.0

Rapé Macambo Passionflower z Brazílie z kemne Kanamari je silná slavnostní směs. Obsahuje Macambo, které je úzce spjato s rostlinami kakaa s vynikající chutí a zvýšením obsahu serotoninu. Macambo zvyšuje energii i náladu. Passionflower (Mučenka révolistá) je tropické ovoce, je také známé jako afrodisiakum a “obohacovač/ochucovač lásky”.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem. Rapé Macambo Passionflower z Brazílie z kmene Kanamari je silná slavnostní směs. Obsahuje Macambo (Theobroma bicolor) – rostlinu známou též jeko Mocambo, bílé kakao nebo Jaguáří strom, která je úzce spjata s rostlinami kakaa s vynikající chutí a zvýšením obsahu serotoninu. Macambo zvyšuje energii i náladu.

Passionflower (Mučenka révolistá, Passiflora vitifolia) je tropické ovoce, je také známé jako afrodisiakum a “obohacovač/ochucovač lásky”. Dodává šťastný, uvolněný láskyplný pocit. Ve větších množstvích může mít mírný účinek stavu změněného vědomí. Pokud užijete tohle rapé před spaním, může to vyvolat lucidní sny.

 

Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Kanamari

 

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Různé možnosti užívání rapé

Čím déle užívám rapé, tím více mě fascinuje jeho síla a možnosti:

  1. Tradičně se užívá rapé pomocí foukačky do nosu. Jeho síla je tak nejkoncentrovanější a efekt nejsilnější.
  2. Je možné však také jen vdechovat vůni jako aromaterapii, už samotná vůně z prášku nese důležité frekvence, které obchází naši často přehlcenou mysl a již po přivonění můžete cítit příjemné zklidnění.
  3. Nasypte si trošku prášku rapé do sklenice s vodou. Chuťově rapé ve vodě není znát, ale frekvence Mapacha a dalších bylin působí. Blahodárně působí na čištění krve, vylučovací soustavu, trávení...
  4. Nasliněným prstem olízněte trošku rapé prášku a dejte do úst. Chuť je mírně štiplavá, ale je to velmi léčivé pro celý organizmus. Vyrovnává buněčné napětí a upravuje pH organizmu.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)