Směs rapé (hapé) Guayusa z Ekvádoru, 5g

13,32 

Guayusa je přírodní energizér. Poskytuje dlouhotrvající energetický pocit, bez vedlejšího efektu nervozity nebo plachosti, jako někteří lidé dostanou z vypítí (příliš mnoho) kofeinu. Guayusa také vyvolává lucidní snění.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem. Tato jedinečná domácí směs Guayusa Rapé je vyráběna se stále více známými listami Guayusa ilex a ekvádorským jarumovým (Yarumo) popelem.

Guayusa ilex celé listy jsou spracovávání lidmi z kmene Quechua (Kichwa) v primární amazonské džungli v Ekvádoru. Jsou sušeny na stínu na slavnostní Quechua půdě obklopené divokými zahradami plnými posvátných rostlin. Rostliny se pěstují v chacře, v lesní zahradě Quechua. Nepoužívají se žádná hnojiva ani chemikálie. Udržitelné živiny proudí mezi druhy stejným způsobem jako v samotném deštním pralese bez jakéhokoli zásahu člověka.

Listy se shromáždí a usuší, pak se tradičně pijí jako čaj, známý též jako Wayusa v časných ranních hodinách mezi domorodými národy z deštného pralesa, kdy si vyprávějí noční sny, mýty a příběhy.

Guayusa je přírodní energizér. Poskytuje dlouhotrvající energetický pocit, bez vedlejšího efektu nervozity nebo plachosti, jako někteří lidé dostanou z vypítí (příliš mnoho) kofeinu. Guayusa také vyvolává lucidní snění.

Směs obsahuje kromě  Mapacho mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Ekvádor

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

 

Přepněte si měnu
EUR Euro