Směs rapé (hapé) Guarumo z Kolumbie, 5g

333 

  • EUR: € 13.3

Kolumbijské Guarumo Rapé je známé též jako “Pevnost z prvků”. Síla z prvků tohoto Rapé nás spojuje s rodovou moudrostí, pomáhá při meditaci, čistí a odemyká. Je to síla vůle, síla rozhodování se s láskou. Guarumo je přírodní relaxant. Člověk se může lehčeji dostat do meditativního stavu. Také podporuje spánek a relaxaci.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem. Kolumbijské Guarumo Rapé je známé též jako “Pevnost z prvků”. Síla z prvků tohoto Rapé nás spojuje s rodovou moudrostí, pomáhá při meditaci, čistí a odemyká. Je to síla vůle, síla rozhodování se s láskou. V prostoru dochovní podstaty pochází síla z prvků země, ohně, vzduchu a vody.

Guarumo je přírodní relaxant. Člověk se může lehčeji dostat do meditativního stavu. Také podporuje spánek a relaxaci.

Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Kolumbie

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie