Směs rapé (hapé) Cumaru Pimenta ze Santo Daime, 5 g

500 

  • EUR: € 20.0

Směs rapé (hapé) Cumaru pimenta patří mezi silnejší, očistné, energizující, uzemňující, rozjasňující a nabíjející. Navrací vitalitu a mocně uďelá pořádek v mentálním prostoru.

Na objednávku, dostupnost na dotaz

Popis

Hlavní složkou mimořádně silného rapé Cumaru je popel z kůry stromů Cumaru (Dipteryx odorata) a stromu Murici (Byrsonima crassifolia). Cumaru obsahuje několik bioaktivních složek, včetně kumarinů a triterpenoidů, u kterých studie prokázaly protirakovinotvorný účinek. Vytvořili ho indiáni v Brazílii z komunity Santo Daime.

Dlouhý pepř (lat. Piper longum, špan. boldo pimenta longa), někdy nazvaný indický dlouhý pepř (pipli), je kvetoucí réva v rodině Piperaceae, pěstovaná pro své ovoce, které se obvykle suší a používá jako koření. Dlouhý pepř má chuť podobnou, ale teplejší než její blízký příbuzný Piper nigrum – z čehož získává černý, zelený a bílý pepř.

Tohle aromatické rapé patří mezi silnejší, očistné, energizující, uzemňující, rozjasňující a nabíjející. Navrací vitalitu a mocně uďelá pořádek v mentálním prostoru.

Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: skleněná lahvička s 6 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, komunita Santo Daime

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie