Směs rapé (hapé) Cetico Wild Mint z Brazílie, 5g

16,00 

Cetico Wild Mint z Brazílie z kmene Nukini je nádherně aromatické relaxační Rapé. Jedná se o voňavé Rapé s podtóny, které jsou elegantně povznášející a otevírají zároveň i uzemnění. Tohle Rapé vnáší člověka nejen do stavu klidu, zvláště v mysli, ale účinky jsou také patrné v těle.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem.
Cetico Wild Mint z Brazílie z kmene Nukini je nádherně aromatické relaxační Rapé. Jedná se o voňavé Rapé s podtóny, které jsou elegantně povznášející a otevírají zároveň i uzemnění. Tohle Rapé vnáší člověka nejen do stavu klidu, zvláště v mysli, ale účinky jsou také patrné v těle.

Cecropia membranasea nebo obecně označovaná v Brazílii jako Cetico, tvoří základ pro tuto formulaci. Použitá rostlinná hmota se přemění na jemný, čistě bílý popel, do kterého se přidávají další rostliny. Samotný Cetico obsahuje profil chemických složek včetně flavonoidů, steroidů a terpenů. Výzkum ukazuje, že tato rostlina je účinná hypoglykemicky, analgeticky, antiulcerně, disponuje antimalarickými vlastnostmi a má také schopnosti hojení ran.

Divoká máta, která roste v Amazonii, je doplněna do této směsi, který inspiruje svou jemnou vůni a přináší tomuto prožitku úžasný pocit ticha.

Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Nukini

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

 

Přepněte si měnu
EUR Euro