Směs rapé (hapé) Caneleiro Kaxinawa, 6 g

400 

  • EUR: € 15.6

Rapé Caneleiro Kaxinawa je kvalitní rapé od kmene Kaxinawá z Brazílie. Je potentné, zemité, spíše střední intenzity.  Je vhodné na nalézání a udržování rovnováhy.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Rapé Caneleiro Kaxinawa je kvalitní rapé od kmene Kaxinawá z Brazílie. Je potentné, zemité, spíše střední intenzity.  Je vhodné na nalézání a udržování rovnováhy, je možné sebe skrze jeho aplikaci požádat o odpovědi na otázky související práve s oním balancem, jak se do něj přinavrátit.
Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: skleněná lahvička s 6 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Kaxinawa

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s rapé Caneleiro Kaxinawa

Toto rapé patrí do mojej preferencie. Vnímam, že na mňa rapé pôsobí všeobecne v jednom z 3 smerov, povedzme. Hore, étericky; dole, uzemňujúco, do tela a v strede, niečo medzi. Caneleiro na mňa väčšinou pôsobí v strede. Navracia do “Ja som, tu a teraz, všetko je dokonalé a v poriadku.” Milujem zemité, nie veľmi silné rapé a toto je práve také. Kmeň Kaxinawa sa vyzná! 🙂

Lukáš Blažej

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie