Směs rapé (hapé) Caapi z Kolumbie, 5g

16,00 

Rapé Caapi z Kolumbie obsahuje rostlinu Ayahuasca neboli yagé (Banisteriopsis caapi), která v téhle směsi slouží k otevření přístupu k znalostem předků a ke komunikaci se zemskými duchy. Otevírá dveře světla a pomáhá vyrovnávat temnotu. Rozširuje luciditu ve snech i bdělost v normálním vědomí.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Existuje mnoho různých mixů Rapé, z nichž všechny mají své autentické přísady, které vylepšují a obohacují zážitek Rapé svým vlastním způsobem. Rapé Caapi z Kolumbie obsahuje rostlinu Ayahuasca neboli yagé (Banisteriopsis caapi), která v téhle směsi slouží k otevření přístupu k znalostem předků a ke komunikaci se zemskými duchy. Otevírá dveře světla a pomáhá vyrovnávat temnotu. Rozširuje luciditu ve snech i bdělost v normálním vědomí. Listy caapi jsou listy Banisteriopsis caapi žluté, sklízené v kolumbijské části Amazonky.

Tato specifická směs Rapé je vyráběna z listů stromu Caapi jejíž réva je jednou z hlavních složek nápoje Ayahuasca. Caapi obsahuje harmín a harmalín, které jsou MAO-inhibující alkaloidy. Proto může výrazně zvýšit účinky jiných psychedelických látek – což je důvod, proč se tato směs Rapé často používá v ceremoniích Ayahuasca.

Směs obsahuje kromě Mapacho mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Kolumbie

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

 

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

 

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

 

Přepněte si měnu
EUR Euro