Sangre de drago – dračí krev 50 ml

333 

  • EUR: € 13.3

Sangre de Drago, španělský název dračí krve je strom (croton lechleri) dorůstající délky 10 – 20 metrů z tropických amazonských teritorií Jižní Ameriky. Má protitumorální, protizánětlivé, antiseptické, antivirální, antibakteriální a mnohé další významné vlastnosti.

Na objednávku, dostupné obvykle za 2-3 týdny

Popis

Sangre de Drago, španělský název dračí krve je rudá pryskyřice stromu Croton lechleri dorůstajícího délky 10 – 20 metrů z tropických amazonských teritorií Jižní Ameriky. Je – li kůra stromu naříznuta nebo sedřena, vytéká tmavě červená šťávovitá, pěnivá míza, jako by strom krvácel – odtud pochází název „Dračí krev“. Tato „krev“ má dlouholetou tradici mezi nativními kmeny jihoamerické Amazonie.

Použití: Po staletí byly šťávou natírány rány pro zastavení krvácení, pro urychlení hojení, uzavření ran a ochranu zranění před infekcemi. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou kůži. Vnitřní užití domorodci Peru pro leukorheu, zlomeniny, hemeroidy je stejně obvyklé jako užití při žaludečních vředech. Ostatní kmeny ji používají mimoto i při úplavici, střevní horečce, pyorhei při vaginálních koupelích před porodem, pro zastavení krvácení po porodu a při kožních potížích.

– Vnější antiseptikum – hmyzím kousnutí,ekzémech, oparech, poraněních
– Vnitřní antiseptikum – aftech, vřídcích,infekcích hrdla, vředech žaludku a dvanáctníku
– Paradontóze
– Tuberkuloze,chřipce,angíně
– Rakovině
– Revmatismu
– Trávících problémech, nadýmání, průjmech
Dračí krev má protitumorální, protizánětlivé, antiseptické, antivirální, antibakteriální a mnohé další významné vlastnosti.
Výzkumy tedy potvrdily oprávněnost dlouholetého tradičního užití domorodou medicínou. Jedná se o skvělý, nový, doložitelný zdroj z deštného pralesa.

Použití (dle tradičního etnomedicinálního léčebneho předpisu):

  • Protiulcerózní (žaludeční vřed) – Rozpustit jednu lžičku (ca. 5 ml. pryskyřice ve sklenici vlažné vody. Užívat první den 1, druhý den 2, třetí den 3 až 20-tý den 20 kapek (vzestupně) poté strvat 15 dní po 20 kapkách denně a posléze snižovat 16-tý den 19 kapek … až jednu kapku (sestupně). Po této kůře by měl být žaludeční vřed kompletně vyléčen. Není-li tomu tak, po 15 dnech pauzy opakovat celou kůru.
  • Antihemorhagický (protikrvácivý (drobná poranění)) – Navlhčit kousek sterilní vaty v pryskyřici a potírat.
    Antineoplasický (proti tumorům) – Míchá se 5 ml s vlažnou vodou nebo jinou tekutinou, užívá se v první fázi stejně jako proti žaludečnímu vředu pro celkovou očistu, poté 15 dní přestávka a opětovně konzumovat spolu s Uňa de Gato (Uncaria tomentosa Will. D.C.) jeden měsíc a poté samotná Sangre de Drago ještě jeden měsíc.
  • Léčba bércových vředů – Aplikovat pomocí sterilní vaty na postižené místo. Lehce zabandážovat do druhého dne (přes noc) a opakovat.
  • Ženské urogenitální infekce – Rozpustit 20 kapek ve 20 ml. vlažné vody. Polknout spolu s potravou po dobu 10 – 20 dní. Léčbu doplnit s omýváním roztoku pryskyřice ve vodě. (3 kapky v litru vody)
  • Depurativní (očistná) kúra – Rozpustit 3 – 5 kapek v troše vody nebo ovocné šťávy. Užívat po dobu jednoho měsíce, poté tři měsíce přestávka a opakovat.
  • Infekce krku – Smíchat 5 kapek ve sklenici vlažné vody. Poté kloktat.
  • Proti tuberkuloze – Smíchat dvě kapky pryskyřice s vlažným mlékem. Užívat jedenkrát denně.

Balení obsahuje: 1 lahvička s 50 ml 100% čistá pryskyřice s kapacím uzávěrem

 

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie