Sananga – přírodní kapky do očí, 10 ml

555 

  • EUR: € 22.2

Sananga je šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata, která se aplikuje do očí. Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni.

Na objednávku, dostupné obvykle za 2-3 týdny

Popis

Sananga je mocná Amazonská medicína. Je to šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata z čeledě Toješťovité (Apocynaceae), která roste hluboko v brazilském deštném pralese, jejíž původní jméno je Mata Heins. Jméno pochází z dialektu Huni Kuin indiánů kmene Kaxinawá. Jedná se o keř, jehož šťáva je využívána indiány kmene Kaxinawá, Katukina i dalšími kmeny. Šťáva se extrahuje vařením kořene a původně se používala k léčení tzv. Panemas – duchovní nemoci.

Účinou složkou je ibogain, velmi mocná látka, jejíž požití může vyvolat  hluboké relaxační stavy a umožňuje tak indiánům dostat se do kontaktu s duchovními světy. Nicméně v tradiční medicíně se Sananga používá jako léčivé kapky do očí. Indiánští bojovníci si dávali po kapce do každého oka před tím než se vydávali na lov, aby se jejich vidění zostřilo a oni mohli vnímat jemné pohyby v hustém lese.

Sananga v podstatě funguje ve dvou hlavních energetických léčivých rovinách – fyzické a duchovní. Indiáni věří, že „Duch Sanangy“ jímž je energie, inteligence, analogie aktivní složky této mocné rostliny, působí přímo na původní příčinu nemoci, tzv. psychosomaticky. Psychosomatická onemocnění mají psychickou příčinu, která se projevuje v somě – fyzickém těle.

Oči jsou okny do duše. Vše, co vidíme a vše, co si projektujeme, je v očích uloženo, včetně naší karmické historie. Duch Sanangy v systému hledá energetické vzorce, které jsou mimo rovnováhu a rozpouští síly, které tvoří Panemas. Užívání Sanangy vede k vyrovnání duše do souladu s duchovní silou přírody, rozšíření síly duchovní vize (třetího oka), vnitřní vize a ke zlepšení oční fyziologie.

Sananga bývá indikována v případech onemocnění, jako jsou: šedý zákal, glaukom, dystrofie, blízko a dalekozrakost, barevné změny, aj. Existují případy lidí, kteří byli vyléčeni z krátkozrakosti po jedné aplikaci, zlepšení vnímání barev nastává okamžitě. Sananga vrací očím svou původní sílu, znatelně zostřuje vidění, a to vše zcela přírodní cestou. Kromě toho sananga otevírá i duchovní vidění a uvědomění a zvyšuje schopnost číst záměry druhých lidí. Otevírá třetí oko a vhledy do budoucnosti.

Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a léčit kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, léčí oční choroby, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.

Šamani popisují Panemas jako konglomerát nižších energií přítomných v energetickém těle člověka vlivem sedavého způsobu života plného negativního myšlení a nevhodných zvyků, které jsou škodlivé pro fyzické, emocionální, mentální a duchovní zdraví jedince. Tyto nízké energie jsou uloženy v energetickém těle a působí smutek, deprese a fyzický a mentální stres a znemožňují nám mít harmonické vztahy, být úspěšní a dosahovat svých životních cílů.

Prostřednictvím Sanangy je tento energetický náboj automaticky eliminován. Je to jakoby člověk prošel jemným energetickým šokem, takže se člověk po aplikaci cítí šťastný, povzbuzený a schopný dosahovat svých cílů.

Příprava

Sanangu si vyrábíme vlastnoručně, dostali jsme požehnání k její přípravě.

Tato čerstvá Sananga je speciální mimo jiné tím, že jsme do ní přidali posvátné vody:
– voda revitalizovaná geometrií květu života a zlatého řezu (Sklenička Mythos gold)
– lokální minerální voda z Prahy z Petřína
– voda regenerovaná uhlíkem – šungit
– léčivá výsokovibrační voda z bosenské pyramidy Slunce z obce Visoko (vykazuje obrovské hodnoty v měŕení GDV – Gas discharge visualization, vizualizace výbojů plynu – v podstatě měří život, živost = spirituální energii)
– voda s koloidním zlatem – pro posílení záměru vidění a přijímání Hojnosti
– voda harmonizovaná působením mandaly Živá voda (máme v nabídce od firmy MaMandala)

Dále jsme toto jedinečné spojení živlu Vody s medicínou Sanangy posílili počas přípravného rituálu očistou prostoru, několika posvátnými písněmi, meditací pro propojení se s jejím Duchem, modlitbami, žehnáním a záměrem:

Mocná Sanango, živá Vodo, umožněte každému, komu se dostanete do rukou, proplout skrze oči přímo do srdce a tak z našeho středu, očistěte naše tělo, rozjasněte naši mysl a oživte naší Duši. Ať díky vaší Síle, Živosti a Moudrosti dokážeme jasně uvidět další krok na naší cestě k uzdravení, vitalitě, rovnováze, propojení a hojnosti. Ať jasně vnímáme, pravé místo a čas – kdy a kde můžeme konkrétně konat s čistým záměrem a s jakou kvalitou myšlenek, slov a pocitů postupovat odvážně k realizaci, abychom se skrze naší autentickou originalitu napojili na jednotu lidské společnosti, integrovali se, rostli a učili, v respektu a souznění s každou její úrovní, v sozvuku s přírodou planety Země a tak rozdávali a vzájemně si vyměňovali naše dary a schopnosti a prospívali tak rozkvětu Míru a Lásky v srdci každé bytosti v celém Vesmíru. Počínajíce tady a teď.

Aplikace

Sanangu každý přijímá vleže na zádech, každý dostane po jedné kapičce do jednoho očička. Oči okamžitě začnou dosti pálit, tyto pocity však odezní během několika vteřin až minut. Velmi pomůže, když se během přijetí Sanangy zaměří na dech, tím se nepříjemná bolest a energie rozpouští a uvolňuje se, a to nejenom z očí, ale z celého těla fyzického, emočního, mentálního i všech dalších.

Původ: Brazílie

Obsah: 10 ml 100% čisté šťávy Sananga ve skleněné lahvičce s kapacím uzávěrem

Nabídka samolepkových mandal

Zkušenosti uživatel

Chtěl bych vám poděkovat za tu úžasnou věc jménem Sananga, hodně hluboce se mě to dotklo, tak nějak jsem tušil, že to bude zážitek, ale něco takového jsem neočekával, tak čirá, jemná, čistá a uvolňující energie 🙂 a co teprve moje skeptická přítelkyně, která tomu vůbec nevěřila, ta si to velmi užila… 🙂 – Antonín

 

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie