Sananga – přírodní kapky do očí, 10 ml

555 

  • EUR: € 22.2

Sananga je šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata, která se aplikuje do očí. Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Sananga je mocná Amazonská medicína. Je to šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata z čeledě Toješťovité (Apocynaceae), která roste hluboko v brazilském deštném pralese, jejíž původní jméno je Mata Heins. Jméno pochází z dialektu Huni Kuin indiánů kmene Kaxinawá. Jedná se o keř, jehož šťáva je využívána indiány kmene Kaxinawá, Katukina i dalšími kmeny. Šťáva se extrahuje vařením kořene a původně se používala k léčení tzv. Panemas – duchovní nemoci.

Účinou složkou je ibogain, velmi mocná látka, jejíž požití může vyvolat  hluboké relaxační stavy a umožňuje tak indiánům dostat se do kontaktu s duchovními světy. Nicméně v tradiční medicíně se Sananga používá jako léčivé kapky do očí. Indiánští bojovníci si dávali po kapce do každého oka před tím než se vydávali na lov, aby se jejich vidění zostřilo a oni mohli vnímat jemné pohyby v hustém lese.

Sananga v podstatě funguje ve dvou hlavních energetických léčivých rovinách – fyzické a duchovní. Indiáni věří, že „Duch Sanangy“ jímž je energie, inteligence, analogie aktivní složky této mocné rostliny, působí přímo na původní příčinu nemoci, tzv. psychosomaticky. Psychosomatická onemocnění mají psychickou příčinu, která se projevuje v somě – fyzickém těle.

Oči jsou okny do duše. Vše, co vidíme a vše, co si projektujeme, je v očích uloženo, včetně naší karmické historie. Duch Sanangy v systému hledá energetické vzorce, které jsou mimo rovnováhu a rozpouští síly, které tvoří Panemas. Užívání Sanangy vede k vyrovnání duše do souladu s duchovní silou přírody, rozšíření síly duchovní vize (třetího oka), vnitřní vize a ke zlepšení oční fyziologie.

Sananga bývá indikována v případech onemocnění, jako jsou: šedý zákal, glaukom, dystrofie, blízko a dalekozrakost, barevné změny, aj. Existují případy lidí, kteří byli vyléčeni z krátkozrakosti po jedné aplikaci, zlepšení vnímání barev nastává okamžitě. Sananga vrací očím svou původní sílu, znatelně zostřuje vidění, a to vše zcela přírodní cestou. Kromě toho sananga otevírá i duchovní vidění a uvědomění a zvyšuje schopnost číst záměry druhých lidí. Otevírá třetí oko a vhledy do budoucnosti.

Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a léčit kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, léčí oční choroby, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.

 

Šamani popisují Panemas jako konglomerát nižších energií přítomných v energetickém těle člověka vlivem sedavého způsobu života plného negativního myšlení a nevhodných zvyků, které jsou škodlivé pro fyzické, emocionální, mentální a duchovní zdraví jedince. Tyto nízké energie jsou uloženy v energetickém těle a působí smutek, deprese a fyzický a mentální stres a znemožňují nám mít harmonické vztahy, být úspěšní a dosahovat svých životních cílů.

Prostřednictvím Sanangy je tento energetický náboj automaticky eliminován. Je to jakoby člověk prošel jemným energetickým šokem, takže se člověk po aplikaci cítí šťastný, povzbuzený a schopný dosahovat svých cílů.

Příprava

Sanangu si vyrábíme vlastnoručně.

Aplikace

Sanangu každý přijímá vleže na zádech, každý dostane po jedné kapičce do jednoho očička. Oči okamžitě začnou dosti pálit, tyto pocity však odezní během několika vteřin až minut. Velmi pomůže, když se během přijetí Sanangy zaměří na dech, tím se nepříjemná bolest a energie rozpouští a uvolňuje se, a to nejenom z očí, ale z celého těla fyzického, emočního, mentálního i všech dalších.

Původ: Brazílie, vařeno v ČR

Obsah: 10 ml 100% čisté šťávy Sananga ve skleněné lahvičce s kapacím uzávěrem

Zkušenosti a dotazy uživatelů

Chtěl bych vám poděkovat za tu úžasnou věc jménem Sananga, hodně hluboce se mě to dotklo, tak nějak jsem tušil, že to bude zážitek, ale něco takového jsem neočekával, tak čirá, jemná, čistá a uvolňující energie 🙂 a co teprve moje skeptická přítelkyně, která tomu vůbec nevěřila, ta si to velmi užila… 🙂 – Antonín

Ahoj Chrisi, po zkušenosti se sanangou – kapu si ji každý den a mám pocit určitého posunu ve vidění (fakt se mi oči zlepšují!!!) – chtěla bych pokračovat – kapky mi vystačily déle, než jsem čekala – mám je v chladu, tak zřejmě fungují. A ještě bych prosila přidat kolečko tabáčku :)). Na tom malém květnovém rituálu u Vás mi velmi prospěl, jen mi to docvaklo až třetí den. Sananga mě fakt dost jinuje. Zářivé prázdniny přeji. Zerka

Oči jsou zarudlé…

Dobrý den. Mel bych k Vám doraz koupil jsem si od vás oční kapky Sananga kapu si je ráno pak asi 2h odpočívám a pak dobrý ale za další asi 2h mám oči zarudlé a hrozně unavené a nekdy i takove jako by zahlenéné ale ta unava oči je nepříjemná.
Je to prosím Vás v pohodě? Děkuji za odpověď. Roman

Zdravím, Romane,
oči jsou brány do duše. Po kapání sanangy se dějí často “zvláštní” věci. Co vám tím oči chtějí říct, že jsou “hrozně unavené”? Co duše chce říct?
Doporučuju více odpočívat, více se ptát sám sebe, a klidně si dejte od kapání sanangy do očí pauzu. Je to silná medicína a ne každý ji potřebuje každý den v očích. Můžete si ji případně kapat na jazyk do úst (chutná hořce), nebo kapat do sklenky s vodou. Léčivá informace sanangy pak také v těle působí, ale jemnější formou…

Jak často kapky užívat?

Hodně záleží na stavu vašich očí a subjektivních pocitech, jako u každé přírodní celostní medicíny. Pokud máte špatné oči (nosíte brýle nebo čočky), doporučuji si kapat ráno a před spaním, začněte jednou kapkou do každého oka. Sananga silně štípe v očích, ale při pravidelném užívání bolest odeznívá rychleji a rychleji (pár sekund až obvykle max. 1-2 minuty). Postupně můžete zvyšovat počet kapek do každého oka. Oči se čistí a měli byste pozorovat zlepšování zraku.

Pokud máte oči zdravé (na fyzické úrovni), tak informace bylin pronikají i do jiných úrovní, můžete pozorovat, že jste klidnější, vyrovnanější, můžete cítit zvýšenou empatii, rozvíjí se intuice atd.

Je sananga i pro staré (rodiče)?

Dobrý den, chci objednat kapky sanangy z vasich stránek. Chlela bych se zeptat vic na jejich pouzivani jelikoz je to pro rodice kteri se sanangou nemaji vubec zadne zkusenosti.
Sananga je vhodná pro lidi každého věku. Naopak čím starší oči, tím častější jsou oční neduhy. Není potřeba žádných předchozích zkušeností ani se sanangou, ani se šamanskými obřady, ani s jinými přírodními medicínami. Doporučuji rodičům vhodně vysvětlit, ukázat na sobě, předat vlastní zkušenost. Pokud z jakéhokoliv důvodu sanangu nechtějí užívat, tak to respektujte. Každý jsme svobodný a někteří se svobodně rozhodují pro to mít nemocné oči a léčit se konvenčními medikamenty. Všechny přístupy jsou správné…

Co dělat, když sananga tzv. “nefunguje”?

Občas mi někdo píše a stěžuje si, že sananga “nefunguje”, tedy že ho oči nepálí, nebo že je má naopak dlouho zarudlé.

Tak to někdy je. Každý jsme unikátní. Co s tím? Možností je vždycky mnoho. Nevím, co s tím máš Ty dělat. Ale já to mám tak, že když něco nejde s jedním pomocníkem, jedním “koncem těla”, jde to jiným. Takže, pokud po sananze nepálí oči, asi je máš zdravé 🙂 Můžeš vyzkoušet, co to udělá, když si dáš kapičku sanangy přímo do úst. Nebo si kápni kapičku do sklenice čisté vody. Síla a duch sanangy vždy fungují, ale je na Tobě, abys zjistil, co je zrovna “špatně”. Někdy pálí oči hned, jindy nemusí. Může pomoct změnit prostředí, čas, záměr, přístup k medicínám a životu…

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.