Samolepky Merkaba zlaté set 5 ks

222 

Skladem, odesílám do 24 hodin

Popis

Nalepovací samolepky – set 5 ks, transparentní fólie, velikost 1 ks 7,5 cm, 4 ks 3 cm

MerkabaMerkaba je světelné energetické pole, které nás obklopuje, otvírá srdeční čakru a propojuje nás s Božskou láskou. Symbol Mer-Ka-Ba (v staroegyptštině Světlo-Duch-Tělo) nám napomáhá aktivovat naše osobní energetické ochranné pole. Se svou Merkabou se můžete vědomě propojit nejlépe pomocí účinné meditace Merkaba, kterou vyučuji, vše podstatné o ní se dozvíte na webináři zde. Přehled termínů seminářů.

Květ života a z něj vycházející Semeno života jsou základní tvary posvátné geometrie. Je v něm zakódovaná podstata Vesmíru - všechny principy a zákonitosti naší reality. Je v něm zakódováno vše - matematické, fyzikální a duchovní zákony Vesmíru.

V těchto symbolech posvátné geometrie jsou obsaženy principy:

  • celistvosti, dokonalosti a harmonie Vesmíru (kruh - koule)
  • dvojnosti reality (Vesica Piscis) - mužská a ženská, pozitivní a negativní energie...
  • trojnosti reality - "svatá trojice" informace, energie, hmota - mysl, emoce, (2. den stvoření)
  • 5 platonských těles - archetypy energií a živlů (čtyřstěn - oheň, krychle - země, osmistěn - vzduch, dvacetistěn - voda, dvanáctistěn - prána)
  • a mnoho dalšího a dalšího. Máte-li zájem proniknout více, jsou pro vás k dispozici webináře zdarma, kde posvátnou geometrii vysvětluji od začátku

Kdekoliv je květ života umístěný, podporuje proudění energie, energeticky posiluje, harmonizuje a revitalizuje prostor, kde je přítomný.