Směs rapé (hapé) Tsunu Yawanawa, 5 g

400 

  • EUR: € 15.6

Výborné rapé, spíše jemnější, jeho účinek je velmi příjemný, energizující, bohatě vrstevnatý.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Rapé Tsunu Yawanawa je velmi kvalitní rapé vytvořeno z prachu kůry posvátného stromu Tsunu (Platycyamus regnellii) spolu s dalšími bylinami, je vytvořené v Brazílii podle tradice kmene Yawanawa.  Je ideální pro vyrovnání energií, harmonizaci, přináší čistou a klidnou mysl a pomáhá dělat správná rozhodnutí.
Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Toto rapé k nám do ČR dovezl přímo jeho výrobce, muž jménem Mauro, je to výborné rapé, není příliš silné ve smyslu “odstřelení”, ale jeho účinek je velmi příjemný, energizující, bohatě vrstevnatý. Je příjemně voňavé.

Balení: skleněná lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Yawanawa

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s rapé Tsunu Yawanawa

Toto rapé Tsunu jsem pořídil od úžasného zkušeného muže Maura z Brazílie, se kterým jsem se potkal v Praze, vždy, když ho užívám, si na něj vzpomenu a skrz něj se spojuji s moudrostí indiánského kmene Yawanawa, podle jehož tradice Mauro tuto směs připravil. Působí na mě jako velmi univerzální – působí přesně tam a přesně tak, kam a jak a s jakým záměrem ho cíleně pošlu. Velmi dobře uvolňuje hlavu a “odstřeluje” okamžitě myšlenky, uvolňuje tělo a otevírá a čistí srdce. Tam ho cítím vždycky velmi hezky, příjemně mě hřeje na hrudi a u srdce…

Chrisantem

Tsunu z Yawanawa je echt zemitá záležitosť, na mňa občas až trochu moc. Je trošku nasladlé, vnímam v ňom i drevité vône. Cítim ho ako element zeme, sekundárne i vody. Väčšinou ma vnútorne hladí a láska, avšak zažil som i jeho očistnú silu. Cítim úctu.

Lukáš Blažej

Aktuální nabídka

V tuto chvíli nabízíme přírodní medicíny rapé, kapky do očí sanangu a dračí krev. Máte zájem i o další rostlinné medicíny? Můžeme mnoho objednat, kontaktujte nás...

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie