Směs rapé (hapé) Tsunu Kaxinawa, 6 g

400 

  • EUR: € 15.6

Rapé Tsunu Kaxinawa má velmi silný počáteční efekt projevující se povznášejícími a čistícími účinky, které trvají až několik minut.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Rapé Tsunu Kaxinawa je kvalitní rapé od kmene Kaxinawá z Brazílie. Má velmi silný počáteční efekt projevující se povznášejícími a čistícími účinky, které trvají až několik minut. Je ideální pro vyrovnání energií a hluboké uzemnění. Toto rapé přináší čistou mysl a pomáhá dělat správná rozhodnutí.
Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: skleněná lahvička s 6 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Kaxinawa

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s rapé Tsunu Kaxinawa

Priatelia, z našej akuálnej kolekcie moje Naj. Používam ho najčastejšie, všestranne, na rozhodnutia, ukľudnenie i rozvibrovanie, zažil som vízie i hlbokú meditáciu. Podobne i keď ho aplikujem ostatným, s každým započalo významný, prevažne príjemný proces, ale viem byť i prísne. Dlhodobo si spolu ladíme, oceňujem jeho nasládlosť, zemitosť, vybalancovanie. Treba zažiť!

Lukáš Blažej

Aktuální nabídka

V tuto chvíli nabízíme přírodní medicíny rapé, kapky do očí sanangu a dračí krev. Máte zájem i o další rostlinné medicíny? Můžeme mnoho objednat, kontaktujte nás...

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie