Směs rapé (hapé) Tamainindi z Noke Koi, skleněná lahvička 5 g

16,00 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Toto rapé je silné, aromatické, vyrobeno „pajem“, zkušeným léčitelem z indiánského kmene Noke Koi v oblasti „Río Gregorio“ ve státu Acre, Brazílie.

Obsahuje speciální tabák „corda“, popel z rostlin washaba a tamainindi („pralesní bazalka“). Tato rostlina se používá tradičně v kmene Noke Koi při ceremoniích na přivolání dobrých myšlenek, krásy a příjemných vizí.

Rapé má velmi ostrý počáteční efekt, je silně uvolňující.

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

 

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

 

Přepněte si měnu
EUR Euro