Směs rapé (hapé) Sananga, skleněná lahvička 5 g

16,00 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Tato směs rapé pochází od indiánských medicinmanů kmene Huni Kuin v Brazílii.

Rapé obsahuje popel z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata z čeledě Toješťovité (Apocynaceae), které se říká sananga, ze šťávy této rostliny se připravují kapky do očí. Je to rostlina, která roste hluboko v brazilském deštném pralese, jejíž původní jméno je Mata Heins, používá se tradičně k léčení tzv. Panemas – duchovní nemoci.

Účinou složkou je ibogain, velmi mocná látka, která může vyvolat  hluboké relaxační stavy a umožňuje tak indiánům dostat se do kontaktu s duchovními světy.

Jedná se o jemný a suchý prášek, rapé je velmi silné.

Tento produkt není schválen jako potravina či lék. Jedná se o etnobotanický vzorek, produkt plně vyhovuje zákonům ČR i Evropské Unie. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

Chcete se dozvědět více o léčivých bylinkách, potřebujete se posunout v životě dál, máte dlouhodobé chronické problémy, se kterými si nevíte rady? Zveme vás na večerní semináře a víkendy "Škola 137" v Praze, Brně a Olomouci.

Setkání jsou zaměřená na konkrétní a funkční techniky léčení a sebeléčení, vědomou „práci“ (anebo raději "hru" sama se sebou? 🙂) abychom se ve zdraví a v plné síle dožili nejméně 137 let...

Více informací najdete v Kalendáři akcí.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Přepněte si měnu
EUR Euro