Směs rapé (hapé) Gesileu Yawanawa, 5 g (speciální limitovaná nabídka)

500 

  • EUR: € 19.5

Výborné rapé, speciální limitovaná nabídka od Brazilce Maura a jeho přítele jmenem Gesileu, podle něj se také rapé jmenuje.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Toto rapé Gesileu Yawanawa jsme právem označili jako speciální limitovanou nabídku  z několika důvodů. Nikde jinde ho neseženete, koupili jsme pro vás co nejvíce šlo, přesto ho není moc a po vyprodání již nebude další k dispozici. K nám do Čech ho dovezl Brazilec Mauro. Tuto směs připravil jeho duchovní bratr jménem Gesileu, proto se tak jmenuje, podle receptury brazilského indiánského kmene Yawanawa.

Kromě Mapacha (Nicotiana rustica) jsou v rapé dvě hlavní složky Cumaru a Tsunu,  směs ale obsahuje mnoho dalších rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce. Cumaru (Dipteryx odorata)  je posvátný strom, jehož kůra se rozemele na prášek a obsahuje několik bioaktivních složek, včetně kumarinů a triterpenoidů, u kterých studie prokázaly protirakovinotvorný účinek. Má více “mužské” účinky – přímost a sílu… Tsunu (Platycyamus regnellii) je další brazilský posvátný strom, který dodává do směsi “ženské” energie – uvolnění, “rozprostření po těle”, jemnost. Dohromady působí velmi harmonicky a spolu s dalšími složkami rapé je tato směs vhodná pro vyrovnání energií, pro vystředění a spojení se srdcem.

Balení: skleněná lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, podle receptury kmene Yawanawa vytvořil Gesileu

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s rapé Gesileu Yawanawa

Vždy, když přijímám toto rapé Gesileu, vždy znovu a znovu mě překvapuje jeho příjemná voňavost okamžitě po fouknutí. Nedokážu popsat, co mi ta vůně připomíná – je to velepříjemná květinová vůně. Hned poté se rozlije příjemný pocit a uvolnění, který je velmi komplexní, cítím ho v hlavě, ale hlavně v oblasti hrudi kolem srdce. Je to zatím “nejsrdečnější” rapé, které jsem zažil, můžu říct, že mě vždycky doslova zahřeje příjemný pocit na srdci. Je to opravdu velmi jedinečná rapé a jsem moc rád, že se ke mně dostalo prostřednictvím úžasného Brazilce Maura.

Chrisantem

Na mňa pôsobilo toto rapé nesmierne aromaticky, má asi najvýraznejší čuchový dojem, aký som zatiaľ zažil. Rozhodne patrí k tým silnejším, už len kvôli obsahu potentného Cumaru. Môj prvý vnem bola škôlka. Z nejakého dôvodu som sa dostal do svojho pobytu v škôlke a pocítil som prítomnosť tohto časopriestoru. Skutočne pozoruhodné.

Lukáš Blažej

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie