Směs rapé (hapé) Cumaru Murici Kaxinawa, 6 g

400 

  • EUR: € 15.6

Cumaru Murici je mimořádně silné rapé se silně čistícími a uvolňujícími účinky, působí hlavně ve fyzickém těle.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Hlavní složkou mimořádně silného rapé Cumaru Murici je popel z kůry stromů Cumaru (Dipteryx odorata) a stromu Murici (Byrsonima crassifolia). Cumaru obsahuje několik bioaktivních složek, včetně kumarinů a triterpenoidů, u kterých studie prokázaly protirakovinotvorný účinek. Vytvořili ho indiáni v Brazílii kmene Kaxinawá.

Strom murici (Byrsonima crassifolia) se v tradiční medicíně používá k čištění energií nakumulovaných v břiše. Murici obsahuje tannin, který působí protizánětlivě, antibakteriálně a proti plísním. Toto rapé celkově působí příznivě na imunitu, působí velmi blahodárně ve fyzickém těle.

Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: skleněná lahvička s 6 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Kaxinawa

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s rapé Cumaru Murici Kaxinawa

Uf! Toto je jedno z najsilnejších rapé aké som zatiaľ zažil. Bežne zažívam, že všeobecne záleží na vnútornom nastavení (set) a vonkajších podmienkach (setting), a tak i u silných rapé zažívam občas jemnosť a u slabších intenzitu. U Cumaru Murici je to (na mňa, vše jest subjektívne) skoro vždy pálka a to i pre menších množstvách. Cítim hlboký rešpekt.
Obzvlášť sa mi osvedčilo pri tráviacich problémoch, opakovane, priam zázračne.

Lukáš Blažej

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie