Směs rapé (hapé) Cumaru z Brazílie, 5g

16,00 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Rapé Cumaru je jedno z nejsilnějších druhů rapé, je vytvořeno indiány kmene Huni Kuin v oblasti Acré v Brazílii.  Je hodně uzemňující, silné, těžké.

Tomuto rapé se přezdívá „černé rapé“, říká se, že ochraňuje proti „spodním světům“ a „zlým duchům“. Obsahuje kromě Mapacha (Nicotiana rustica) také popel ze dřeva stromu Cumaru (Dipteryx odorata). Cumaru je jeden z nejvyšších stromů v Amazonii, indiáni ho mají ve velké úctě a považují ho za velkého učitele a ochránce.

Balení: plechovka s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Huni Kuin

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro