Směs rapé (hapé) Canela de Velho Kaxinawa, 6 g

400 

  • EUR: € 15.6

Rapé Canela Kaxinawa je kvalitní voňavé rapé od kmene Kaxinawá z Brazílie. Jeho hlavní složkou je canela, tedy skořice, je příjemně jemné, lehké a vzdušné.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Rapé Canela Kaxinawa je kvalitní voňavé rapé od kmene Kaxinawá z Brazílie. Jeho hlavní složkou je canela, tedy skořice, je příjemně jemné, lehké a vzdušné.  Je vhodné vždy, když potřebujete zastavit mysl a uvolnit se. Funguje nejvíce na mentální úrovni, v hlavě, otevírá inspiraci a kreativitě.
Směs obsahuje kromě Mapacho (Nicotiana rustica) mnoho rostlinných složek, přesná receptura je tajemstvím výrobce.

Balení: skleněná lahvička s 6 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Kaxinawa

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Naše zkušenosti s rapé Canela de Velho Kaxinawa

Toto rapé je nesmierne éterické, stúpa hore, cítim značné odľahčenie tela. Jasný element vzduchu. Jeho jemnosť si obzvlášť užívam, vítam ho pri kreatívnych činnostiach, keď cítim impulz stiahnuť nápady z Vesmíru. Neraz som vnímal i špirálu a jej vlnivý vzostupujúci tanec. Rozhodne odporúčam.
Veľmi dobrú skúsenosť mám pri tráviacich problémoch (plynatosť), všeobecne rapé + zámer je mocná kombinácia.

Lukáš Blažej

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie