Sleva

Přívěšek Jin-Jang s Květem života, 3 cm

16,00  7,96 

VÝPRODEJ! Tento produkt je součástí výprodeje. Nakupujte za nejvýhodnější ceny! Přehled všech výhodných cen

Přívěšek se symbolem Jing-Jang s Květem života  z nerezové oceli.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Přívěšek se symbolem Jin-Jang s Květem života

Barva: stříbrná

Materiál: nerezová ocel

Průměr: 3 cm

K přívěsku zdarma zasíláme bílou, nebo černou šňůrku. Do poznámky ve své objednávce prosím připište, jakou barvu šňůrky si budete přát.

 

Květ života je jedním ze symbolů, které provází historii lidstva od pradávných dob. Objevuje se v různých epochách a podobách, je vždy na čas zapomenut a následně znovu objeven. Jeho význam je ale ve všech variantách podobný. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života tak, jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Pro plné pochopení účinnosti a síly symbolu je třeba porozumět vnitřní rezonanci a vibracím, které obsahuje.

V základním symbolickém významu vnější obvodová kružice (červená) znázorňuje Universum jako celek, druhá obvodová (modrá) představuje Systém Universa, vnitřní struktura květenství (hnědá) vypovídá o průchodu Nehmotné Energie Universem.

Podrobnější výklad:

  • První vnější kružnice (červená) – Universum (vesmír) je ohraničený celek, skládající se ze dvou částí vzájemně vymezených a soudržných – vnitřní a obvodové, které jsou v polaritním vztahu. V obou částech Universa je Nehmota, ale hmota je přítomna pouze v Obvodovém Universu, kde jen v jeho polaritně vyrovnaném středu jsou podmínky pro existenci života.

  • Druhá vnější kružnice (modrá) – symbolizuje nekonečný cirkulační (oběhový) režim procesů v Systému Universa (perpetuum mobile) při formování hmoty, tj. její vznik výronem Nehmoty z vnitřního Universa do jeho obvodové části, průchod informačními poli této části (zahušťování) a její propad zpět do Nehmoty vnitřní části vesmíru.

  • Vnitřek mandaly tvoří vzájemně prostupující se kružnice, které připomínají květy se šesti okvětními lístky, podle kterých pravděpodobně dostala i jméno. Je to symbol průchodu mobilních paprsků Nehmotné Energie celým Universem.

Pojem Jin a Jang je pravděpodobně jednou z nejdůležitějších teorií tradiční čínské medicíny. Tento symbol (z řeckého syn-ballein) vyjadřuje přítomnost dvou dimenzí, které spolu po vzájemném spojení vytvoří celek. Původně tento výraz znamenal složení rozlomeného prstenu, spojení přelomené mince nebo talíře. Obě části do sebe musely ovšem zapadat, jedině tak vytvářely znak symbolu. Symbol Jin a Jang je nositelem duchovního obsahu.

Stručně řečeno: Jin a Jang je rub a líc jedné mince.

Nelze tedy říci, že něco je absolutně Jin nebo Jang, neboť každý Jang obsahuje v sobě zárodky Jin a naopak. Jang se mění v Jin a naopak Jang spotřebovává Jin a naopak… Ačkoliv je Jin a Jang k sobě v opozici, tak vytvářejí jednotku a navzájem se doplňují.

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro