Sleva

Pavel Michalík: Srdce muže

359  309 

  • EUR: € 12.1

VÝPRODEJ! Tento produkt je součástí výprodeje. Nakupujte za nejvýhodnější ceny! Přehled všech výhodných cen

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Autentické a pravdivé příběhy nejrůznějších mužů. Do knihy přispělo přes čtyřicet autorů a jejich příběhy dohromady vytvořily pestrou mozaiku zobrazující to, co by se dalo označit jako život vědomého muže.

Mužské sdílení v kruhu kolem ohně patřilo již odpradávna k rituálům, které naši společnost provázely.

Příběhy sesbírané v knize jsou pokusem o návrat k původnímu významu mužského sdílení. Ke sdílení, které je otevřenéupřímné, které dává možnost nahlédnout za naše masky a dotknout se naší mužské zranitelnosti. Ke sdílení, díky kterému vystupujeme ze své komfortní zóny, abychom se utkali s oním bájným archetypálním drakem a mohli se pak vrátit do života silnější a celistvější. Ke sdílení, které se ovšem v dnešní době už moc nenosí. Protože bolest, slzy a stíny přece k věčně usměvavému člověku „v pohodě“ nepatří.

S postupující civilizací se jen z ohně stalo pivo a otevřenost se zahalila do roušky moderní bezkonfliktnosti.

„…jsme takoví opraváři.  Pokud je něco v pořádku, ať už ve vztahu s ženou, v práci, s přáteli, tak o tom není potřeba mluvit, vše přece funguje, jak má. Teprve když se něco rozbije, třeba manželka , tak hledáme cestu,  jak vztah k ní napravit, a začínáme se trochu otvírat…“

Autentické, pravdivé a hluboké příběhy o tom, co to znamená být mužem.

 

Nakladatel:
Pavel Michalík
EAN:
9788026091042
ISBN:
978-80-260-9104-2
Popis:
1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky
Rozměry:
14,8 × 21 cm
Rok vydání:
2015 (1. vydání)
Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor e-booku 7 dílků k radostnému životu v hojnosti, který inspiruje ke šťastnému životu TADY a TEĎ.