100% Organic Stone Ground Handmade Raw Chocolate, 50 g

6,40 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Katalogové číslo: 8595674204769 Kategorie: , ,

Popis

Lepší a čistší čokoláda snad neexistuje. Nabízíme vám novinku, 100 % BIO ručně tvořenou čokoládu. Obsahuje jen a jen kakao, a to ještě nezpracované při vyšších teplotách než 42 °C, zůstaly v ní tedy zachovány všechny zdraví prospěšné látky v maximální možné kvalitě.

Čokoláda pochází z naší spřátelené rodinné farmy v Ekvádoru. V nabídce ještě máme 100 gramové balení peruánské čokolády, která je podobně kvalitní, jen je ve větším balení a nemá tak „hezký obal“…

Tyto organické čokolády z odrůdy Criolla s přírodní vůni a chuťi exotického ovoce s lehounce nahořklým podtextem zaskočí i gurmány a znalce čokolád.

Nepražené čokolády jsou vhodné pro sportovce, těžce pracující osoby, profesionální řidiče, studenty a nebo pro ty, kteří shazují nadbytečné kila v posilovně a potřebují energii, jsou bez cukru, takže je mouhou konzumovat dokonce také diabetici.

Obsahuje

100 % kakaová sušina v raw vegan kvalitě

50 g balení

Doporučená denní dávka

Odborníci obvykle doporučují dávat si nejvíce najednou 2 dílky takovéto 100% čokolády denně…

Tip Ladírny: Pokud chcete použít tuto čokoládu cíleně na podporu uvolnění a relaxace, tedy „sebeléčení“, vytvořte si doma soukromou „kakaovou ceremonii“. Jak na to? Podle toho, jak silný efekt chcete mít, použijte zhruba polovinu balíčku (nebo až klidně celou najednou) a zalijte 100-250 ml horké vody dle požadované hustoty, dobře rozmíchejte a pijte nebo jezte lžičkou. Výsledný kakaový nápoj je silně hořký, neobsahuje žádné chemické příměsi. Doporučujeme si k tomu pustit příjemnou relaxační hudbu, zapálit svíčku nebo i nějaké vykuřovadlo… Máte-li dotaz, kontaktujte nás, rádi poradíme…

Proč konzumovat takto čistou čokoládu?

  • Kakaové boby obsahují nejvíce antioxidantů ze všech rostlin. Obsahují 3x více antioxidantů než zelený čaj i než káva. Mohou za to flavonoidy – až 10 %, které neutralizují nebezpečné radikály, a tak zpomalují stárnutí.
  • V kakau najdete enormní množství minerálů Se, Na, K, Ca, Mg, P, Fe, Cu, Zn, Mn, Cl. Nejdůležitější jsou hořčík a hlavně draslík. Je také zdrojem přírodních vitamínu C, D, E, B6, B12, karoten, thiamin, riboflavin, niacin. Například niacin uvolňuje energii z potravin a snižuje krevní tlak, thiamin působí příznivě na nervový systém a snižuje únavu.
  • Kakaové boby vám pomohou zbavit se stresu a depresí, zlepšit náladu, povzbudit mozkovou činnost, snížit riziko srdečních a cévních chorob……. a za tím vším stojí zázračná látka s euforizujícímí účinky zvaná THEOBROMIN.
  • A perlička na konec. Za dob Olméků, Mayů, Aztéků se kakaové boby používaly jako silné afrodiziakum. Z vědeckých výzkumu vyplývá, že za to může výše zmíněný theobromin.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro