Sleva

Miranda Lundyová: Posvátná čísla

7,92  6,80 

VÝPRODEJ! Tento produkt je součástí výprodeje. Nakupujte za nejvýhodnější ceny! Přehled všech výhodných cen

Kniha představuje základní početní soustavy a významná čísla z hlavních náboženských textů. Objasňuje souvislost astronomie, geometrie a hudby s číselnými hodnotami i to, jak čísla ovlivňují architekturu. Autorka vysvětluje, proč jsou Pythagorovy myšlenky stále živé, a přináší portréty čísel od jedné do dvanácti, v nichž objasňuje jejich specifické vlastnosti.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Čísla pronikají každým aspektem našeho života. Jen velmi málo toho dokážeme bez základní schopnosti počítat s jednoduchými celými čísly, která všichni považujeme za samozřejmé. Krásně ilustrovaná kniha Posvátná čísla představuje základní početní soustavy a významná čísla z hlavních náboženských textů. Objasňuje souvislost astronomie, geometrie a hudby s číselnými hodnotami i to, jak čísla ovlivňují architekturu. Autorka vysvětluje, proč jsou Pythagorovy myšlenky stále živé, a přináší portréty čísel od jedné do dvanácti, v nichž objasňuje jejich specifické vlastnosti. Jako například to, proč je život spjat s pětkou a kružnice s jedenáctkou. 

  • Nakladatel: Dokořán
  • EAN: 9788073637897
  • Popis: 1× kniha, vázaná s přebalem, 58 stran, 80 ilustrací, 14,5 × 17,5 cm, česky, 2. vydání
  • Rozměry: 14 × 17,5 cm
  • Rok vydání: 2016
  • Původní název: Sacred Number. The Secret Qualities of Quantities

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro