Sleva

Miloš Matula: THOVT – Hermetické meditační karty

15,96  12,00  vč. DPH

VÝPRODEJ! Tento produkt je součástí výprodeje. Nakupujte za nejvýhodnější ceny! Přehled všech výhodných cen

Hermetické meditační karty THOVT přinášejí učení egyptského boha Thovta. Jsou inspirací a dobrým pomocníkem ve všech životních situacích a pomáhají duchovnímu růstu.

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Hermetické meditační karty THOVT přinášejí učení egyptského boha Thovta. Jsou inspirací a dobrým pomocníkem ve všech životních situacích a pomáhají duchovnímu růstu.

Mám rád meditační karty. Pracuji s nimi jednak v rámci mé šamansko-ezoterické škole „Duchovní cesta pokojného bojovníka Světla“, tak i sám doma. A tak jsem si chtěl jedny takové připravit dle svého gusta…

Máme možnost poznat a opustit omezující vzorce chování a myšlení, které se nám nelíbí nebo jsou v současné době pro nás již překonány, možnost uvědomit si své vlastní schopnosti a své vlastní Světlo. Rozpomenout se opět na to, kdo jsme a kým jsme… – to vše můžeme nazvat jako uvědomění. A v procesu poznávání  jsme podporování duchovním světem. A tak přijměte tuto podporu od nikoho menšího, než egyptského boha Thovta.

Učení boha Thovta

Na těchto meditačních kartách přináším nejdůležitější principy učení egyptského boha Thovta, které se uchovalo přes mysterijní chrámové školy starověkého Egypta až do dneška. Dvaatřicet meditačních karet poukazuje na situace, na něž by bylo dobré zaměřit pozornost, pocity a nahradit negativní myšlenky strachu láskou a cestou ke Světlu… Karty i texty, zahrnující učení egyptského boha Thovta, kterého Řekové nazývali Hermes Trismegistos, jsou výsledkem mého celoživotního studia, jehož poznatky jsem publikoval i ve svých mnoha knihách. Hermetické karty pro vás mají poselství, která vám mohou pomoci transformovat každou oblast vašeho života. Sada 32 karet THOVT vám usnadní komunikaci s vaší duší, vaším Vyšším Já, duchovními ochránci, anděly, Thovtem i samotným Bohem a umožní vám získat od nich rady během vašich meditací i na vaší duchovní cestě. Přiložená příručka, která je součástí tohoto dárkového kompletu, obsahuje srozumitelný návod, jak s těmito kartami pracovat.

Nádherně zpracované karty obsahují fotografie, které jsem pořídil jako ilustrace ke svým knihám během mnoha cest do Egypta, na které se jejich prostřednictvím můžete vydat i vy. Jak na ty skutečné, tak i na ty mimosmyslové. Právě zmíněné karty totiž tvoří společně s přiloženou brožurkou stezku zasvěcení v 32 krocích.

A co je cílem této stezky?

Vidět srdcem…

Miloš Matula

O kartách

Sada 32 karet 9 x 13 cm + knižní příručka

Nakladatelství: MM Production.

Miloš Matula představuje své knihy a meditační CDDotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro