Meditační polštář s Květem života – různé barvy, 12 cm vysoký

799 

  • EUR: € 32.0 - € 32.0

Zrušit výběr

Popis

Polštářek na sezení při meditaci, masáži, relaxaci. Plněný pohankovými slupkami, pratelný potah. Květ života energeticky posilňuje účinky meditace a relaxace.

Podsedák (bobík) na sezení při meditaci, masáži, relaxaci. Meditační sedák pohankový (zafu) – Květ života, bývá také nazýván zafu, je naplněný pohankovými slupkami, které jsou pevné a dobře se na nich sedí. Sedák může sloužit k meditacím, nebo jako přírodní doplněk Vašeho interiéru, do čajového koutku, relaxační části Vaší pracovny nebo kanceláře. Oblíbený bývá u dětí nebo u terapeutů pracujících s dětmi. Svojí měkkostí vyvolává pocit bezpečí. Můžete dopřát pestrost barev a vzorů z naší nabídky. Jsme výrobci. Potah lze pomocí zipu sejmout a vyprat v pračce.

Autorka polštářů

Klára PatočkováPolštáře pro vás ručně šije paní Klára Patočková z Prahy

Rozměry

Průměr 30 cm, výška 12 cm.

Potisk

motiv Květu života, zlatý

Potah

Potah lze prát.

Barevná varianta: vyberte si jednu z 11 barevných variant

Vnější potah: snímatelný prací potah, 100% bavlna

Vnitřní náplň

pohankové slupky, bavlněný sáček se zipem

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Mohlo by se Vám líbit…

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie