Lapače snů na negativní energie

17,76 

Ručně vyráběné Lapače snů a negativní energie, vhodné ke spirituálnímu použití v práci se sny.

1-3 menší Lapače

4 – velký Lapač

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Lapače snů indiáni volně zavěšují do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny (negativní energie)  zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby mohl s nimi  nadále pracovat.

Tyto lapače jsou vyrobeny rukou uměleckou, v česku, tedy koupí tohoto produktu podporujete naši skvělou českou uměleckou sféru.  

Průměr: 13cm

Historie

První lapače snů, o kterých se historie zmiňuje, se objevily u Odžibvejů, indiánského kmene z oblasti kanadských Velkých jezer. Visely na dětských kolíbkách a byly to dřevěné obruče, vytkané pavučinou z vlákna kopřivy a nabarvené na červeno mízou kořene krevnice kanadské.

Z čeho se lapač skládá?

Kamínek – uprostřed síťky znázorňuje »vlastní já« člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Lapač chrání naše já před energií špatných snů.
Kruh – kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka).
Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí.
Peří – peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu je filtrují.
Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do sítě.
Síť – síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější. Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí…

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro